BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sama na Valentína? Máme pre vás návod, ako sa z toho nezblázniť
zdroj: SAMphoto

Sama na Valentína? Máme pre vás návod, ako sa z toho nezblázniť

Valentín. Deň, ktoré zadané ženy milujú a tie slobodné...no snažia sa ho nejako prežiť. Nie preto, že by sa doma užierali ľutovaním, ale skôr preto, že v dobe, kedy má každý potrebu zverejniť na sociálne siete všetko, je tým slobodným hneď jasné, na čo sa budú chtiac-nechtiac musieť celý deň pozerať.

No ale predsa len sa dá prežiť aj sviatok zaľúbených bez akejkoľvek (duševnej) ujmy. My vám prenášame taký mini návod, ako:

1. Sociálny detox

Patríte medzi ľudí, ktorí vstávajú s telefónom v ruke, chodia spať s telefónom v ruke... Tak práve dnes je deň ako stvorený na menší detox. Aplikácie so sociálnymi sieťami radšej ignorujte, alebo sa na celý deň z nich odhláste. Čo oči nevidia, srdce nebolí. Takže, ak sa nebudete musieť pozerať na všetky tie šťastne zamilované páriky, hneď sa vám bude o niečo lepšie v ten deň dýchať.

2. Sila sugescie

Nie každý sa dokáže vysporiadať so samotou, najmä, ak sú okolo neho samé dvojice. A najhoršie je, ak ho niekto začne ešte ľutovať. Aby ste tomu predišli, skúste nedať na sebe poznať, ako je vám ľúto, že práve v ten deň ste sama. Jednoducho si vsugerujte dobrú náladu a na všetkých sa usmievajte. Nikoho potom nenapadne vás ľutovať.

3. Žiadna romantika

Ak sa rozhodnete tráviť večer doma, dajte si pozor na televíziu. Zaručene na každom kanáli nájdete nejakú romantiku. I tomu však môžete predísť. Ideálne, ak si požičiate nejaký film, v ktorom je všetko, len nie zaľúbené dvojice. Vyhnite sa však aj kinám. Ak aj chodíte rada sama do kina, tento deň sa na kino vykašlite. Verte, bude plné hrkútajúcich zaľúbencov.

4. Zhrešte s priateľmi

Máte naokolo nezadaných kamarátov? Tak dobre pre vás. Naplánujte si spoločný večer, ale pozor na výber miesta! Voľte skôr puby alebo pokojne si zájdite na večeru do fastfoodu. Ak máte chuť zhrešiť, tak Valentín je na to ako stvorený. Rozhodne tam nenájdete páry, ktoré si budú zaľúbene hľadieť do oči celý večer. Nanešťastie.

5. Nepodľahnite

Možno ste vy sama spokojná, ale určite je vo vašom okolí niekto, koho samota ničí. Ak vám vaša priateľka zavolá so slzami v očiach a bude vzlykať do telefónu, že si nikoho už nenájde(te), tak sa jej snažte za každú cenu nepodľahnúť. Nedajte si svoju istotu pokaziť len tým, že ona sa na Valentína zrúti. Možno to znie sebecky, ale občas taký byť musíte...

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio