BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Existujú skutočné priateľstvá medzi ženou a mužom? Takto to vidia obe pohlavia
zdroj: Pixabay.com

Existujú skutočné priateľstvá medzi ženou a mužom? Takto to vidia obe pohlavia

Môžu byť muži a ženy skutočne len kamaráti? Svoj názor nám vyjadrili obe pohlavia. Čo myslíte, ako veľmi sa líšia?

Jozef(32)

Existujú kamarátstva a kamarátstva... Mám vo svojom okolí ženy, s ktorými sa občas stretnem pri pive, ale je to v rámci našej partie. Nie sú to však osoby, ktorým by som len tak zavolal, že poďme na kafé... Nie je to nič osobné, len pokiaľ ide o skutočné priateľstvo, nemám potrebu ho udržiavať so ženou. Mal som však také „priateľstvá“, ktoré zahrňovali fyzický kontakt, ale žiadny vzťah. Akonáhle sa to skončilo, skončilo i to priateľstvo.

Marek (27)

Nemyslím si, že existuje priateľstvo medzi mužom a ženou bez vedľajších úmyslov aspoň jedného z nich. Mám vo svojom okolí ženy, ktoré sú moje kamarátky, ale vlastne len preto, že sú pre mňa akýmisi objektmi. Tak isto viem o pár takých, ktoré so mnou udržiavajú blízky kontakt, lebo majú pocit, že bude z toho niečo viac...

Lucia (23)

Nemám mužských kamarátov. Teda jasné, mám spolužiakov, pár známych, ale pokiaľ ide o priateľstvá, tak tie udržiavam výhradne len som ženami. Neviem, možno sa to raz zmení, ale zatiaľ všetky pokúsi o priateľstvo s chlapmi u mňa neskončili veľmi dobre.

Alena (30)

Mám vo svojom okolí blízkych mužských kamarátov. Nevnímam ich nijak inak, len ako kamarátov. Poznáme sa od základnej školy a som si istá, že ma tiež vnímajú len ako kamošku. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že áno, muži aj ženy môžu byť kamaráti bez toho, aby boli vedľajšie úmysly medzi nimi.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio