BEAUTY.sk BEAUTY.sk

10 lookov z newyorského týždňa módy: Tieto trendy môžete nosiť už teraz!
zdroj: TASR/AP

10 lookov z newyorského týždňa módy: Tieto trendy môžete nosiť už teraz!

I keď v New Yorku dizajnéri predstavovali trendy na ďalšiu zimu, pokojne môžete tieto looky nosiť už teraz.

Ak patríte medzi horlivých fanúšikov trendov, tak vám prinášame tie najčerstvejšie. New York hostil desiatky dizajnérov, ktorí niekoľko dní predstavovali svoje najnovšie kolekcie na obdobie jeseň-zima 2018/19. My sme pre vás vybrali 10 lookov, ktoré však pokojne môžete začať nosiť už teraz. Nečakajte rok a buďte napred pred ostatnými. S týmto zabodujete na plnej čiare.

Vrstvite

Zima stále pretrváva, takže hurá do vrstvenia. Možno ste postrehli v obchodoch krátke svetríky, pri ktorých ste sa zamysleli, prečo sú tak krátke. Tak pre toto. Presne takto ich môžete využiť. A ak máte obľúbené letné šaty, tak tie tiež môžete nosiť cez zimu. Stačí si pod ne obliecť napríklad rolák a hotovo.

TASR/AP
TASR/AP

Mix materiálov

Nosiť flitre s kožušinou? Prečo nie! Fantázii sa v dnešnej dobe medze rozhodne nekladú. Najmä v módnom biznise nie.

TASR/AP
TASR/AP

Denimová horúčka

Rifľovina bola, je a vždy bude trendy. A tento rok aj celodenimové looky, ktoré si rozhodne zamilujete. Oblečte sa od hlavy po päty do rifľoviny a rozhodne budete v centre pozornosti .

TASR/AP

Nebojte sa farieb

Odvážnemu šťastie praje, preto zabudnite na stereotyp a kombinujte. Nebojte sa farieb či vzorov. Jedine tak môžete vyniknúť nad ostatnými milovníkmi sivo-čiernych lookov.

TASR/AP
TASR/AP

Odhaľte ramená

Jeden z najhorúcejších trendov, ktorý pretrváva niekoľko sezón, bude dominovať i tento rok. Ak vás čaká spoločenská akcia, ples, tak pokojne siahnite po šatách, ktoré nechajú vyniknúť najmä vaše ramená.

TASR/AP
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio