Beauty.sk Beauty.sk

Na akých mužov si treba dávať najväčší pozor? Typických zvodcov trúfnu títo...
zdroj: SAMphoto

Na akých mužov si treba dávať najväčší pozor? Typických zvodcov trúfnu títo...

Áno, na prvý pohľad sa môže zdať, že muž, ktorý sa otočí za každou sukňou a má priam chorobný strach zo záväzkov, je tým najhorším typom... Ale nemusí tomu tak byť.

Najväčší pozor si treba dať na úplne iné typy. Na prvý pohľad nenápadní muži, rodinné založení a oddane milujúci jednu osobou. Mamu. Na jednej strane úžasná povaha, no na druhej strane to vo vzťahu môže byť aj poriadna príťaž.

Nechápte nás zle, na tom, že muž miluje svoju matku naozaj nie je nič zlé, ale ak je pre neho jedinou ženou, ktorá robí všetko správne, má vo všetkom pravdu a všetko vie najlepšie, tak sa pripravte na večný súboj o priazeň. Vždy budete len tá druhá. Tá, ktorá sa má všetko učiť práve od nej, tá, ktorá sa ho snaží za každú cenu odviesť od jeho matky. Takíto muži si mnohokrát neuvedomujú, že ak neustále stavajú na piedestál svoje matky a súčasne manželky(partnerky) zakaždým buzerujú slovami „ale moja mama to robí takto...“, ich v podstate psychicky trýznia.

Žiť vo vzťahu, kde nikdy nebudete pre partnera dostatočne dobrá, sa môže časom podpísať i na vašom vzťahu a psychickej pohode. Preto už zo začiatku poriadne pozorujte, akého muža vlastne máte po svojom boku. Nečakajte do svadby, kým sa začnete prípadne búriť. Ak vám neustále predhadzuje na oči to, že máte robiť veci ako jeho mama, oponujte mu. Keď si ho budete „vychovávať“ od začiatku, je tu veľká šanca, že raz sa od mamičkinej sukne konečne odpúta...

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio