BEAUTY.sk BEAUTY.sk

7 vecí, ktoré musí urobiť každá mamička pred pôrodom
zdroj: pixabay.com

7 vecí, ktoré musí urobiť každá mamička pred pôrodom

Naplánujte si zdravý, no zároveň zábavný tretí trimester. Využite posledný čas pred materskou dovolenkou plnou povinností a zodpovednosti.

1. Zostaňte celý deň v posteli

Dlho spite. Deň začnite báječnými raňajkami v posteli a následne pokračujte maratónom obľúbených seriálov spojeným s maškrtením. Potom obed a viac TV! Zdriemnite si, potom si doprajte desiatu a večeru! Vychutnajte si skutočnosť, že vás teraz nikto nepotrebuje (okrem toho chlapíka na vedľajšom vankúši), pretože to sa už veľmi skoro zmení.

2. Sexy tehotenská bielizeň

Áno, okrem pohodlných tehotenských kúskov sa v obchodoch vyskytuje aj zvodná sexy bielizeň pre budúce mamičky. Vyskúšajte si ešte pred príchodom dieťatka s partnerom dopriať troška romantiky a potešte ho peknými kúskami.

3. Majte mobil neustále pri sebe

Čo môže byť krajšie ako prvé pohyby vášho vytúženého zlatíčka. Určite ste podobné videá už na sociálnych sieťach videli, no nebolo by krásne mať zaznamenané aj to svoje? Preto vždy majte k dispozícií svoj mobil, aby ste si mohli podobné situácie naveky zvečniť aj vy. Uvidíte ako sa mu potešia aj budúci starý rodičia či dokonca aj vaše dieťa, keď bude o niečo staršie.

pixabay.com

4. Naučte sa niečo nové

Prihláste sa na kurz keramiky, varenia či začnite s háčkovaním. Už nebudete mať tak skoro dostatok času začať s niečim novým. Vyberte si niečo, čo ste vždy túžili ovládať. 

5. Doprajte si poriadny výlet

Nemyslíme dovolenku na Bali, ale obyčajný výlet s partnerom, na ktorý tak ľahko nezabudnete. Navštívte nové mesto, spoznajte krásnu architektúru a pamiatky. Nezabudnite na krásne fotografie a samozrejme musíte vyskúšať aj dobrú reštauráciu. Zažite posledný spoločný výlet pred príchodom vášho dieťatka. 


6. Urobte si s kamoškami skrášľovací deň

Pozvite svoje dobré priateľky a strávte spolu celý deň. Doprajte si spoločne pleťové masky, ktoré si doma vyrobíte, vyskúšajte vlasové zábaly alebo si urobte manikúru a pedikúru. Usporiadajte následnú "prespávačku". Vyberte pár filmov, pripravte more popcornu a užite si spoločný večer. 


7. Napíšte list vášmu dieťatku

Zaznamenávajte všetky bláznivé príbehy z vášho tehotenstva, ako napríklad opakujúci sa sen o narodení škrečka. Vaše dieťa to pobaví, keď bude staršie, no aj vy si budete celý život môcť pripomínať toto čarovné obdobie. Zapíšte si svoje spomienky, vložte poznámky či odkazy do obálky a označte "Otvoriť v roku 2026". 


Najnovšie z kategórie: Tehotenstvo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio