BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Viete, čo je to syndróm princeznej? Možno ho máte i vy?
zdroj: Pixabay.com

Viete, čo je to syndróm princeznej? Možno ho máte i vy?

Nebojte sa, nemá to nič spoločné s Disneyho princeznami.

Pekná vedľa tej škaredej

Stalo sa i vám už niekedy, že ste videli partiu žien, kde boli takmer všetky rovnaké, teda až na jednu? Presne tá jedna vyčnievala nad ostatnými svojim vzhľadom. Až vás to nútilo sa zamyslieť, čo môže mať s tými ostatnými spoločné...? No pravdepodobne niečo áno, nebudeme zase všetkých hádzať do jedného vreca, ale tiež je tu možnosť, že je úplne iná. A práve túto partiu si dotyčná slečna vybrala zámerne.

Je totiž vedecky dokázané, že pekné ženy sa schválne obklopujú tými menej atraktívnymi. Dôvod? Samozrejme, vyzerať čo lepšie v očiach spoločnosti. Takže áno, tie najkrajšie ženy si často do partie vyberajú (prepáčte za výraz) škaredé, pretože dobre vedia, že pri nich budú vyzerať ešte oveľa atraktívnejšie.

Oficiálne sa to nazýva syndróm princeznej. Možno ste o tom nepočuli, ale keď sa tak nad tým zamyslíte, bude vám to dávať zmysel. Veď rozmýšľajte poriadne, aké partie kamarátok máte okolo seba? Alebo v akej sa vlastne nachádzate vy? Považuje vás okolie za najkrajšiu z vášho okruhu priateľov? Samozrejme, máme na mysli fyzickú krásu, takú, ktorá upúta na prvý pohľad. Áno, vieme, každý má iná názor na to, čo je pekné. Ale chápete, ako to myslíme...

Instagram.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio