BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 veci, ktoré potrebuje žena vo vzťahu. Vďaka tomuto bude naozaj šťastná
zdroj: Samphoto

4 veci, ktoré potrebuje žena vo vzťahu. Vďaka tomuto bude naozaj šťastná

Čo dokáže ženu urobiť naozaj šťastnou? Žiadne drahé dary to rozhodne nie sú!

Rovnosť

Každá žena túži po rovnocennom vzťahu. Kde ani jeden z partnerov nebude „ťahať“ za kratší koniec. Obaja si musia byť rovní. Ak sa muž bude ku svojej partnerke chovať ako sebe rovnému, s úctou, i keď možno robí oveľa menej dôležitú prácu, či neprispieva do domácnosti finančne tak, ako on, o to viac si ho priateľka bude vážiť. Jednoducho rovnosť byť musí!

Pozornosť

Každá z nás túži po pozornosti. Nemusia to byť drahé dary, či každodenná zásielka čerstvých kvetov. Stačia aj drobnosti ako nečakaná sms-ka s vyznaním. Či pozvanie na obed... Jednoducho niečo, čím si budete naďalej partnerku získavať. Aj keď ste už roky vo vzťahu. Ak ju nebudete brať ako samozrejmosť, urobíte ju naozaj šťastnou.

Uznanie

A tak, ako po rovnosti či pozornosti, túžime i po uznaní. Možno robíme prácu, ktorá vám mužom nič nepovie, prípadne je pre vás nezaujímavá. Len to ale, pekne prosíme, nikdy nedajte hlasne najavo. Namiesto toho ju vždy pochváľte, ak sa vám zverí s tým, že sa jej podaril čo i len malý kariérny posun, oslávte to s ňou vo veľkom.

Láska

Zaslúži si to vôbec komentár. Samozrejme, ak nie je vzťah postavený na úprimnej láske, tak len ťažko bude žena, šťastná. I keď jej budete prejavovať rovnosť, pozornosť či uznanie... Láska je jednoducho láska.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio