BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prvá virtuálna fashion bloggerka na Instagrame. Zoznámte sa s Miquelou Sousa
zdroj: Instagram.com/lilmiquela

Prvá virtuálna fashion bloggerka na Instagrame. Zoznámte sa s Miquelou Sousa

Áno, čítate správne, Miquela je len virtuálna. Na prvý pohľad jej účet na Instagrame pôsobí podobne ako profil každej bloggerky, až na to, že nie je skutočná.

Influencerka Miquela má iba 19 rokov, žije v Los Angeles, z jednej polovice je Brazílčanka a z druhej Španielka. Na svojom Instagramovom účte sa vyznačuje pravidelnou aktivitou. Väčšinu jej príspevkov tvoria pózy v rôznych streetwear outfitoch, ktoré často sprevádzajú aj drahé značky ako Prada, Chanel, Supreme alebo Adidas. Nevyhýba sa ani "stretnutiam" s priateľmi či inými influencermi na prestížnych udalostiach. Nezabúda ani na rôzne "must-have" každého správneho používateľa sociálnych sietí, ako napríklad fotky jedla či kávy, svoje inšpirácie alebo selfie fotky. 

I keď nie je skutočná a existuje iba v online svete, získala si priazeň mnohých ľudí a má dokonca viac ako 600-tisíc followerov. "Pracuje" ako modelka a minulý rok vydala svoju debutovú skladbu "Not Mine", ktorú nájdete na Spotify. Ako slávna influencerka poskytuje tiež rozhovory do rôznych médií. Tvrdí o sebe, že miluje módu, najmä mladých a začínajúcich dizajnérov, rada navštevuje galérie, múzeá či koncerty. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio