BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 26.2. - 4.3. 2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 26.2. - 4.3. 2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

SPLN 2.3. bude v znamení panny o 1.53 hod. Vy, ktorý máte problém v zdraví alebo v práci, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - počas tohoto týždňa sa vám v zamestnaní pracovne bude dariť, no počas utorka a stredy by ste si mali dávať pozor na spôsob komunikácie medzi vami, vašimi spolupracovníkmi, ale hlavne vašimi nadriadenými, pretože budete mať tendencie byť prchký a slovne pichľavý. Mohli by ste si narobiť nepriateľov. V partnerskom spolužití sa snažte počas piatku vyhnúť otvoreným konfrontáciám s vašimi partnermi, pretože by ste si zbytočne pokazili nadchádzajúci víkend dusnou atmosférou medzi vami.

Býk - vaše pracovné aktivity máte dobre rozbehnuté, čo sa vám potvrdí aj tento týždeň. Na ich základe budete v tieto dni uzatvárať nové, výhodné obchodné spolupráce a zmluvy. Dávajte si preto pozor, aby ste si pri ich podpisovaní dôkladne preverili a zabezpečili všetko dôležité. Ide hlavne o finančné záležitosti. Počas stredy a piatka sa nesnažte v kruhu vašej rodiny riešiť niečo dôležité alebo závažné. Nedosiahli by ste očakávaný efekt. Počas víkendu môžete očakávať pozvanie od priateľov na nejakú milú spoločenskú udalosť.

Blíženci - v tomto týždni si budete vaše pracovné povinnosti plniť bez väčších problémov okrem stredy, kedy by ste si mali odložiť všetky dôležité udalosti, ako je napríklad podpisovanie dôležitých zmlúv alebo investovanie väčších objemov peňazí na príhodnejšie obdobie. Nezadaným sa otvára od štvrtku až do konca týždňa možnosť spoznať novú lásku. Vy, čo ste v pevných zväzkoch, sa môžete tešiť na novú iskru vo vašich vzťahoch, ktorá bude najsilnejšia práve počas víkendu, takže by ste si ho mali aj podľa toho zariadiť.

Rak - v zamestnaní sa počas tohoto týždňa nebudete musieť zapodievať ničím, čo by si od vás vyžadovalo plnú sústredenosť a maximálne psychické vypätie, čo je dobré, pretože budete počas týchto dní náladový, čo sa prenesie aj na vaše výkony. Vyvarujete sa tak prípadných chýb, ktorými by ste si mohli pošramotiť vaše doteraz veľmi dobré referencie u vašich nadriadených. V osobnom živote, zvlášť v partnerských a rodinných záležitostiach, sa snažte v stredu vyvarovať otvoreným konfrontáciám. Inak aj v tejto oblasti vášho života bude všetko v pohode.

Lev - ste na dobrej vlne, cez ktorú sa vám darí aj počas tohoto týždňa uvádzať do praxe všetky vaše nové projekty a plány. Možno budete mať trochu zmiešané pocity z toho, že na jednej strane máte podporu vašich nadriadených, ale na druhej zistíte, že niektorí z vašich kolegov vám podráža nohy a ohovára vás. V oblasti citov a lásky budete počas týchto dní spokojný a šťastný. Medzi vami a vašimi blízkymi prevláda príjemná atmosféra a harmónia. Počas nadchádzajúceho víkendu by ste si mali naplánovať spoločné aktivity.

Panna - všetky vaše pracovné úlohy a povinnosti budete počas tohoto týždňa zvládať bez problémov. Iba v stredu sa snažte neriešiť žiadne dôležité záležitosti, pretože v tento deň nebudete plne koncentrovaný a sústredený. Nepúšťajte sa ani do finančných transakcií. Naopak, v osobnom živote, vám bude nebeská obloha naklonená, takže pre nezadaných a túžiaci po vzťahu, je tu šanca spoznať novú lásku.  Zadaní májú možnosť s partnermi prežiť vášnivo romantický víkend.

Váhy - ste znamenie, ktoré si zakladá na detailoch vo všetkom, čo robíte, čo bude vidieť na vašich výkonoch a výsledkoch aj počas tohto týždňa. Rovnako tak pristupujte aj k prípadným novým zmluvám, ktoré budete počas týchto dní podpisovať, zvlášť v oblasti finančných vyrovnaní za vykonanú prácu. V rodinnom a partnerskom spolužití budete v stredu a piatok vystavený možným prekážkam a problémom, ktoré ak by ste nezvládli, mohli by prerásť do zbytočných ostrých slovných výmien, ktorými by ste si vzájomne pokazili nadchádzajúci víkend.

Škorpión - už ozaj veľmi dlho ste pod nepriazňou nebeskej oblohy v pracovnej oblasti vášho života a inak to nebude ani počas tohoto týždňa. Iba veľmi ťažko a s námahou sa vám bude dariť dosahovať aspoň čiastkové výsledky, ktoré vás ako tak dokážu upokojiť. A aby toho nebolo málo, tak aj finančne to nebude počas týchto dní nič moc. Obmedzte preto vaše výdavky iba na nutné. Ešte že máte pri sebe vašich partnerov a rodinu, ktorí vás maximálne podporujú a sú pre vás v tomto náročnom čase istotou.

Strelec - máte pred sebou pracovne úspešný týždeň za predpokladu, že sa budete všetkými úlohami a povinnosťami, ktorými vás vaši nadriadení poverili, zaoberať vážne a do hĺbky. Budete mať totiž tendencie byť trochu povrchný, čo by mohlo mať pre vás negatívny dopad. Ak sa rozhodnete v tieto dni riešiť niečo vážne s vašimi životnými partnermi, tak dobre vážte slová, ktorými ich budete chcieť presvedčiť o vašej pravde. Ak sa vám bude dať, tak víkend trávte radšej sám niekde mimo domova.

Kozorožec - máte v sebe viac snahy, ako možností sa pracovne presadiť. Nie je dobré, ak sa budete silou mocou snažiť presadzovať vaše spôsoby práce. Máte pri sebe človeka, ktorý bol, je a môže byť aj v budúcnosti stále vašou oporou a dokáže vás vo vašej práci zastúpiť, ak to budete potrebovať. Stačí, iba ak ho o to požiadate. V súkromí sa taktiež nesnažte niečo meniť. Všetko je tak ako má byť. Aj v tejto oblasti vášho života platí, že na silu nič nedosiahnete. Naopak, môžete veci ešte viac vyhrotiť a trvalo zhoršiť.

Vodnár - vaša trpezlivosť a odolnosť je nesmierne skúšaná, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti vášho života. V zamestnaní vás každý úspech stojí nemierne veľa úsilia, čo vás hlavne psychicky veľmi vyčerpáva a celkovo deprimuje. Snažte sa uchovať vnútornú rovnováhu. Vo vašom súkromí taktiež čelíte problémom a prekážkam. No ak zachováte chladnú hlavu, máte dobrú perspektívu zvládnuť ich a zvrátiť vo váš prospech. Buďte trpezlivý. Počas víkendu sa snažte hlavne relaxovať a odpočívať.

Ryby - pracovne budete aj v tomto týždni dosť vyťažený, ale ak si všetko zadelíte podľa dôležitosti a priorít, bude sa vám dariť zvládať každú úlohu k vašej spokojnosti. Máte v sebe dosť energie a elánu, ktoré sú vám rovnako nápomocné pri riešení všetkých vašich povinností. V partnerovi a v rodine máte nie len milujúcich a oddaných blízkych, ale aj "zdroj", z ktorého čerpáte silu. Počas nadchádzajúceho víkendu sa snažte venovať iba im. Zaslúžia si vašu plnú pozornosť ako váš prejav vďaky za všetko, čo pre vás robia.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio