BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Fázy, ktorými si musí prejsť každý! Koľko ich už máte za sebou vy?
zdroj: Pixabay.com

Fázy, ktorými si musí prejsť každý! Koľko ich už máte za sebou vy?

I keď sme každý iný, sú jednotlivé obdobia v našom živote, ktorými by sme si mali prejsť asi všetci.

Fáza sebeckosti

Každý by mal mať v živote obdobie, kedy si jednoducho povie: „teraz musím myslieť na seba“. Samozrejme, nemyslíme, že teraz musíte kvôli svojmu šťastiu obetovať všetkých blízkych, ale jednoducho treba začať myslieť najmä na ten svoj. Každý je v konečnom dôsledku strojcom svojho šťastia, a ak tomu treba byť trochu sebeckejší, tak čo už. Ide predsa o váš život, nie?

Fáza: Zmena je život

Fáza, ktorá je spojená najmä s vašou fyzickou stránkou. Presne tá, kedy si poviete, teraz by to chcelo zmenu a idete sa dať radikálne ostrihať. Alebo konečne zhodíte po rokoch tie kilá, alebo zmeníte šatník... Čokoľvek, čo v podstate viac-menej ovplyvní váš život, i keď sa to na prvý pohľad môže javiť ako banalita.

Fáza: Konečne som dospelá

Nie je limitovaná vekom, ale skôr pocitom. Príde vtedy, kedy si konečne uvedomíte, že je najvyšší čas myslieť na svoju budúcnosť, hlavne po finančnej stránke. Keď si prvýkrát namiesto kúpenia pekelne drahých lodičiek, radšej peniaze uložíte na sporiaci účet. Práve vtedy sa stanete skutočne dospelým človekom.

Fáza: Rodina

I keď ste v podstate šťastná, že si môžete budovať kariéru, v kútiku duše začínate pociťovať, že možno by nebolo zlé začať sa rozhliadať po niekom, s kým by ste si mohli budovať i rodinu. Najmä, ak sa dostanete do veku, kedy ľudia z vášho okolia rodia častejšie, ako sa vy vyberiete do posilňovne.

Posledné bláznovstvo

Posledná fáza, kedy vyvediete niečo, za čo sa budete chytať za hlavu. No zároveň vás to prinúti sa konečne zamyslieť nad tým, že už nemáte 15 rokov. Neberte to kriticky, samozrejme, vek je len číslo, takže táto fáza pokojne môže prísť aj v päťdesiatke. Dôležité je, aby jednoducho prišla...

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio