BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Existuje dokonalé dieťa?
zdroj: beauty.sk

Existuje dokonalé dieťa?

Existuje! Môj Mišo je dokonalý.

- Hneď od narodenia krásne spal - cez deň, aj v noci (teraz ma asi budú mnohé mamičky nenávidieť, ale kŕmila som ho max. 2x za noc, a to spával 12 hodín).

- Hneď od narodenia spal vo vlastnej postieľke a vo vlastnej izbe (teraz si mnohé mamičky povedia, že som krutá, ale v pohode, je to moje dieťa, moje pravidlá - a jeho krásny a pokojný 12 hodinový spánok mi naznačoval, že asi s tým tiež veľký problém nemá).

- Rád spal. Rád spal v postieľke, rád spal v kočiari, rád spal v autosedačke, radosť cestovať s takým bábom!

- Nemal koliky ( čím ma všetci strašili, že sa mám pripraviť, že to bude hrozné, lebo všetci chlapci to mávajú).

- Ukážkovo jedol (keďže som dojčiaca matka, tiež som bola poučená od iných matiek, že kojenie je veda, že to nie je jednoduché, že existujú laktačné poradkyne.... Mišo "chytil a jedol" - a žiadny problém sa nekonal ani v tejto oblasti).

- Vedel sa usmievať!

- Neplakal (toto bol pre mňa asi najväčší šok, chvíľu som si myslela, či nieje trošku fetnutý z epidurálky alebo anestézy).

- Bol trpezlivý (keď som sa ho 4x snažila obliecť do veľmi čudne šitého bodyčka, len na mňa pozeral a čakal, dokedy ma to bude baviť a takto to bolo pri všetkom).

- Keď som ja začínala panikáriť, on všetko s prehľadom "prečkal" a zvládol, čím mi dokázal, že panikáriť dopredu je
úplne zbytočné.

- A okrem toho všetkého je pekný!!! :D (ale to je len môj subjektívny pocit).

Každá mama si asi myslí, že jej dieťa je dokonalé. Ale môj Mišo taký naozaj je - a nie je to môj subjektívny pocit, to je fakt!!! 

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio