BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Páni pozor! Ak toto robíte na prvom rande, druhého sa pravdepodobne nedočkáte
zdroj: Pixabay.com

Páni pozor! Ak toto robíte na prvom rande, druhého sa pravdepodobne nedočkáte

Prvé rande. Strašiak mnohých mužov. Najmä ak ide o ženu, o ktorú majú skutočne veľký záujem.

Zo samotnej nervozity sa občas ale správajú neznesiteľne. Takže, milí páni, ak túžite tú pravú oslniť hneď na prvej schôdzke, vyvarujte sa tomuto správaniu. Inak je celkom možné, že sa druhej schôdzky už nedočkáte.

Chválenkár
Je síce obdivuhodné, že ste toho v živote dosiahli už veľa. Ale zároveň je veľmi odpudzujúce, ak sa tým chváli neustále. Celý večer. Sú síce typy žien, ktoré zaujmú štyri kruhy na aute, niekoľko nehnuteľností, značkové veci... Ale naozaj si myslíte, že toto potrebujú ženy počuť hneď na prvom rande? A túžite vôbec zbaliť ženu práve na toto? Naša rada: ak máte o tú osobu skutočne záujem, skôr sa sústreďte na jej úspechy. Na svoje chválenie budete mať dosť času potom.

Ja, Ja, Ja
Jeden z ďalších veľkých zlozvykov mužov, ktoré robia často na prvých schôdzkach. Neustále hovoria o sebe. Ak povie za sebou desať „ja viet“, tak je premnohé ženy celkom jasné, ako daný večer skončí...

Správanie
Nám ženám na samotnom správaní muža (aj v spoločnosti) záleží viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Takže na prvom rande si všímame i také veci, ako komunikuje s personálom v reštaurácií, prípadne ako sa spáva k ľudom, ktorých náhodne stretne a neposlednom rade i ako sa od prvej minúty stretnutia správa ku nám. Ak má potrebu robiť zo seba arogantného frajera, na každého, koho pozná hovorí negatívne, prípadne pri prichádzajúcom hovore od rodičov krúti očami, tak to rozhodne dobrý dojem nezanecháva. Práve naopak.

Platenie
Áno, dnes sa snažia ženy robiť všetko tak, aby boli rovnocennými partnermi pre mužov. Ale ak muž po večeri začne rozpočítavať účet na „tvoje jedlo, moje jedlo“ bez toho, že by ste sa sama ponúkli platiť svoju časť, tak je to pre ženy rovnako odstrašujúce, ako predchádzajúce tri body...

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio