BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Michaely Kocianovej
zdroj: Instagram.com/michaelakocianova

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Michaely Kocianovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Tak ako každý mesiac, aj tento krát vám prinášame pravidelnú rubriku, v ktorej sa venujeme móde známych krások. V predchádzajúcich úspešných článkoch sme si posvietili na známu módnu bloggerku Ivanu Petrušovú, známu aj ako Sweet Lady Lollipop alebo krásnu moderátorku Soňu Skoncovú. Našej pozornosti neunikla ani ďalšia talentovaná kráska Jana Slačková či stylistka a módna bloggerka Jana Tomas.

V dnešnej časti našej série sa bližšie pozrieme na módu známej Michaely Kocianovej, ktorá patrí k najznámejším a najžiadanejším topmodelkám nielen na Slovensku. Svoju kariéru odštartovala v roku 2004, kedy sa zúčastnila súťaže Kenvelo Elite Model Look. V slovenskom kole sa umiestnila na 2. mieste a počas svetového finále to dotiahla do TOP 15. Dnes predvádza modely svetových luxusných značiek ako sú Alexander McQueen, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace a mnoho ďalších.

Michaela je symbol elegancie a pôvabnej ženskosti. Jej štýl je veľmi jemný a pôsobí sofistikovane. Pre známu modelku je charakteristické staré zlaté pravidlo, že menej je niekedy viac. Nepreháňa to s doplnkami a taktiež ani s make-upom. Na svojom Instagrame uverejňuje vkusné outfity, kde sa skutočne máme čím inšpirovať. Preferuje jednoduché basic kúsky, ktoré sú zaujímavé napríklad strihom a dopĺňa ich výrazným prvkom. Je pravda, že Michaela vyzerá dokonale v každom outfite, dokonca i v obyčajnom tričku v kombinácií s jednoduchými šortkami, no cit pre módu nezaprie. Toto je 15 najlepších lookov, ktorými sa môžete inšpirovať pred najbližšími nákupmi.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio