BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Milovať módu môže každý! Dôkazom toho je aj táto jedineča bloggerka
zdroj: Instagram.com/65pinkroses

Milovať módu môže každý! Dôkazom toho je aj táto jedineča bloggerka

I keď je na vozíčku, nenechá sa odradiť skutočne ničím!

Fashion bloggerka Elsie Tellier trpí cystickou fibrózou, ktorá postihuje pľúca, ale aj tráviaci systém, a práve preto je sympatická brunetka odkázaná na invalidný vozíček. Elsie sa svojím unikátnym nápadom snaží zmeniť vnímanie žien na vozíkoch. Neľahký život pre ňu nie je vôbec žiadnou prekážkou a svoj život si žije presne tak, ako chce. Svoje outfity ladí ku svojmu vozíčku, pretože ako správna fashiom bloggerka vie, že na každom detaile a doplnku záleží.

Aktuálne študuje na slávnej Harvardskej univerzite a súčasne sa venuje svojej veľkej vášni - láske k móde. Elsie sa kedysi cítila veľmi škaredá, pretože život na vozíku pôsobí odpudzujúco a v ľuďoch vyvoláva iba ľútosť. Aj tento obraz, ktorý má spoločnosť hlboko vrytý sa snaží zmeniť. Elsie máva aj "dobré dni", keď jej choroba umožňuje chodiť bez vozíka. „Keď som na vozíku, fotím sa aj s ním. Kedysi som sa na ňom cítila škaredá, ale aj ten môže byť módny,“ povedala Elsie.

Pre mladú študentku je najdôležitejšie vybrať správne oblečenie. To musí byť pohodlné, príjemné, mäkké a (samozrejme) trendy. Nesmie mať zbytočné švy, ktoré tlačia a tiež materiál musí byť kvalitný. Verí, že šírením svojho ťažkého príbehu pomôže vzdelať verejnosť a motivovať odevné značky k tomu, aby sa zamerali iným smerom. Chce dosiahnuť, aby spájali estetickú a praktickú stránku módnych kúskov, a aby priniesli pohodlnosť s krásou. Nájdete ju na takmer všetkých sociálnych sieťach, kde si pomaly začína získavať pomerne veľkú skupinu fanúšikov.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio