BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 veci, ktoré musíte urobiť pred kúpou novej kozmetiky
zdroj: SAMphoto

3 veci, ktoré musíte urobiť pred kúpou novej kozmetiky

Každá z nás sa občas nechá zlákať dobrou reklamou a kúpi ospevovaný produkt, často aj za obrovskú sumu, no v konečnom dôsledku zostaneme poriadne sklamané. Takto sa vám to už nikdy nestane!

1.Samozrejme vyskúšať!

Základným pravidlom je vždy danú kozmetiku vyskúšať. Nenechajte sa zlákať názorom kamarátok, ktoré sú síce s výrobkom spokojné, no vám sadnúť nemusí. Každá sme iná, máme inú pokožku či iný typ a farbu pleti. Preto aj výsledok môže na každej vyzerať inak, to platí aj o make-upoch či rúžoch. Zájdite do predajne a konkrétny výrobok skúste. Presne na to slúžia testery a vzorky. Je predsa zbytočné mať doma plnú poličku kozmetiky, za ktorú okrem iného vyhodíte kopu peňazí a aj tak ju nebudete používať. 

2.Prečítajte si veľa recenzií

Ak vás niečo zaujme, vyhľadajte si to na internete. Vyhľadajte si rôzne fóra, články, recenzie... Presne tak sa môžete vyhnúť veľkému sklamaniu. Nájdete tam názory rôznych ľudí, čo vám ponúkne širší prehľad o produkte. Ako napríklad vplyv dlhodobého používania produktu, a teda jeho výsledky, plusy, mínusy. Jednoducho tam nájdete všetko. 

3.Hľadajte na internete

Tento bod sa najviac vyplatí pri drahších kúskoch. Hľadajte rôzne predajne, pozerajte akcie , pretože práve vtedy môžete celkom slušne ušetriť. Ak sa dá, vyhnite sa nakupovaniu cez internet a radšej si produkt kúpte v kamennej predajni. Tam si ho tiež, samozrejme, nezabudnite vyskúšať a otestujte ho na dennom svetle. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio