BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najobľúbenejší účes svetových hviezd: Kratšie vlasy túto sezónu opäť bodujú
zdroj: TASR/AP

Najobľúbenejší účes svetových hviezd: Kratšie vlasy túto sezónu opäť bodujú

Zabudnite na dlhé vlasy, trendom už niekoľko sezón sú oveľa kratšie účesy.

Hollywoodsky boom

Práve bob účes alebo jeho dlhšia verzia, teda lob, si získali veľké sympatie aj u tých najznámejších herečiek. Tie už dávno nenosia „princeznovské“ looky, ale naopak, tiež prepadli tomuto trendu. A mali by ste aj vy.

Foto: TASR/AP

Táto dĺžka sa hodí každej žene, stačí si len vybrať tú správnu. S tým by vám hravo mala poradiť kaderníčka. Ale v podstate čokoľvek od dĺžky vlasov končiacich pod ušami alebo až na ramenách, je dnes považované za TOP trend. Výhodou takéhoto účesu je v prvom rade praktickosť. Nemusíte tráviť hodiny sušením vlasov a ich celkovou úpravou.
Navyše, takto zostrihnuté pramene pôsobia oveľa zdravšie a mladistvejšie, takže vám môžu zopár rokov ubrať. A tomu nepovie nie asi žiadna žena.

Foto: TASR/AP

Čo sa týka samotného upravovania, veľmi populárny je tzv. zvlený či strapatý bob. Vidieť sme to mohli aj na odovzdávaní minuloročných Oscarov. Herečky ako Margot Robbie či Olivia Wilde presne ukázali, ako ho nosiť.

Foto: TASR/AP

Ak však preferujte rovnejšie variácie, nevadí. I tie sú moderné. Inšpirovať sa môžete napríklad účesom Kendall Jenner.

Foto: TASR/AP

A o tom, že i s týmto účesom viete byť poriadne sexi, vás presvedčí Jenna Dewan. I ona miluje bob dĺžku, nosí ju už niekoľko rokov a pôsobí v nej veľmi zvodne. Tak čo, už ste sa stihli objednať kaderníčke?

Foto: TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio