BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Internet neustále valcujú bizarné výzvy, no tieto 100 vrstvové patria na samotný vrchol hrôzy
zdroj: SAMphoto

Internet neustále valcujú bizarné výzvy, no tieto 100 vrstvové patria na samotný vrchol hrôzy

100 vrstiev laku na nechty, rúžu, make-upu či dokonca opaľovacieho krému. Kam sú ľudia kvôli pozornosti a sledovanosti ochotní zájsť?

Týmto "trendy" výzvam začali podliehať beauty a fashion YouTuberky po celom svete a začali sa okamžite šíriť. Možno ste ich  zaregistrovali už počas minulého roka (či nebodaj koncom toho predminulého), no tento populárny trend bol, je a stále bude vrcholom hrôzy, nevkusu a premrhaného času. Okrem "prilákania" divákov a videní, bohužiaľ, samotné výzvy nemajú žiadnu hlbšiu myšlienku. 

Ak vás však tento zvláštny a bizarný trend na YouTube obišiel, v nasledujúcom videu uvidíte "všetko v jednom". Bloggerka a Youtuberka známa ako Jenna Marbles sa rozhodla, že keď už, tak poriadne. Výzvu zobrala naozaj vážne a vyskúšala ju znásobiť. Skúsila si aké je mať nielen 50 vrstiev umelých mihalníc na každom oku, ale aj 100 vrstiev laku na nechty, make-upu, samoopaľovacieho telového spreja, laku na vlasy a tekutého rúžu na pery. Preklikajte si video nakoniec a pozrite si ako to dopadlo. 

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio