BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto odradí každého muža: Týmto 6 veciam sa pri randení rozhodne vyhnite!
zdroj: Photo by Ryan Moreno on Unsplash

Toto odradí každého muža: Týmto 6 veciam sa pri randení rozhodne vyhnite!

Niektoré pre nás ženy úplne bežné veci znamenajú pre opačné pohlavie obrovskú prekážku v nadviazaní vzťahu. Toto sú tie najhoršie!

I keď sa vám na prvý pohľad môže niečo z nasledujúceho "zoznamu chýb" javiť ako pozitívna vlastnosť či vec, vedzte, že pre mužov predstavujú veľké stop. Mnoho z nás sa preto neustále trápi otázkou, prečo ešte stále nenašli toho správneho partnera. Okrem ideálnych vlastností dokonalej ženy (o ktorých sme vám písali v staršom článku) sa my ženy pri randení musíme istým veciam aj vyhýbať. Na tieto si dajte veľký pozor!

1.Dbajte na celkový výzor

Patria sem niektoré kozmetické prešľapy ako napríklad zle namaľované obočie, šupinky od make-upu na tvári, obhryzené nechty, žlté zuby, diera na tričku... Už viete, čo máme na mysli? Vraví sa, že muži sú nevšímaví, no v tomto smere im naozaj nič neunikne. Ak vás trápia určité nedostatky, akými sú napríklad problematická pleť alebo škaredé nechty, so správnou úpravou si môžete pomôcť. Ak neviete ako, využite rady skúsených kozmetičiek či šikovných nechtových štúdií a tento boj máte zvládnutý. Pri líčení sa riaďte starým, zlatým pravidlom "menej je niekedy viac" a vsaďte na prirodzene vyzerajúci look. Vyhnite sa extrémne nevkusnému hranatému a výraznému obočiu alebo hrubým nánosom make-upu. Nemusíte sa však trápiť veľkým nosom, či vašou výškou. Na druhú stranu, tieto veci mužov vôbec nezaujímajú.

2.Expertka v každej oblasti

Ak vám chlap niečo povie náhodou nesprávne, nemusíte ho okamžite poučovať. Nikoho nebaví počúvať, že všetko viete lepšie alebo že ste všade boli a všetko videli. Nehrajte sa na slečny, ktoré zjedli celú múdrosť sveta. Každý robí chyby a muži skutočne neznášajú, keď ich podceňujeme alebo sa im vysmievame, že niečo vieme lepšie. Nechajte vášmu potenciálnemu partnerovi dostatok priestoru na vyjadrenie sa a svoje vedomosti mužom posúvajte iba v menších dávkach.

Photo by Seth Doyle on Unsplash

3.Vulgarizmy v každej vete

Okrem obsahu vašej konverzácie je dôležitá aj jeho forma. Ak patríte k tým ľuďom, ktorí si radi zahrešia, určite si to nechajte na doma. Aj keď sú nadávky bežné, pretože dnes ich používa veľmi veľa ľudí v rozhovoroch a vyskakujú na nás denne z každej strany, na rande sa vôbec nehodia. Zachovajte si "čistý štít" a na prvom, druhom, ale aj treťom rande si ešte tieto slová nechajte pre seba. Nejde o žiadnu pretvárku ani divadlo, no musíte vedieť ukázať rešpekt a slušné správanie v spoločnosti.

4.Mobilu dajte pokoj

Toto pravidlo platí najmä vtedy, ak sa pozabudnete a úplne zaspamujete chat svojho cteného nápadníka. Nemusíte mu večne telefonovať či vypisovať a ani posielať "vtipné" obrázky. Tiež nemusíte napísať prvá, pretože muž je ten, ktorý má v sebe už od dávnych čias zakorenené, že jeho povinnosťou je dobýjať ženu. I keď menšia pozornosť vo forme občasných a milých správ pohladí ego každého chlapa, nič netreba preháňať. Zabudnúť musíte aj na afektované selfie fotky (či už spoločné alebo iba vaše) z prvého rande a vynechajte aj "nenápadné" fotenie kamarátkam do správy. Na romantické a zaľúbené fotografie budete mať dosť času aj neskôr, nebuďte netrpezlivá.

Photo by freestocks.org on Unsplash

5.Histerka

Inak zvaná aj ako "drama qeen". Túto vlastnosť muži obzvlášť neznášajú nielen počas randenia, ale aj vo vzťahu. Robiť z komára somára a emotívne prežívať každú maličkosť nie je na mieste. V niektorých ženách je dráma jednoducho zakorenená a podvedome ju vyhľadávajú. Na to si však dajte obzvlášť pozor. Rodené histerky, ktoré majú plač takmer ako nacvičený, sú podľa mužov odpudzujúce.

6.Sex

Tento bod je u mužov obzvlášť dôležitý. Väčšina mužov považuje za odpudivé na ženách, ak mu potenciálna partnerka "dá" hneď. Ak má muž vážny záujem, netúži iba dostať ženu do postele (hneď). Zo začiatku začne ženu skúmať a ako sme spomínali vyššie, začne ju dobýjať. Podľa mužov je teda dôležité, aby sa žena nevrhla do postele ihneď, ale aby počkala a venovala mu ďalších pár stretnutí. No nesmie čakať ani príliš dlho, pretože ako sa hovorí, nenechajte mužom zájsť chuť.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio