BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Naozaj som toto chcela?
zdroj: beauty.sk

Naozaj som toto chcela?

V prvom rade chcem povedať, že svoje dieťa naozaj milujem najviac na svete, ale tiež mi chvíľu trvalo, kým som na to prišla.

Ja som človek egoista, nech robím čokoľvek, vždy sa snažím tak, aby som ja bola spokojná a aby mi veci vyhovovali. Vždy som urobila to, čo sa mi v danom momente zachcelo. Ostať odrazu v novom dome, v novej dedine a s novým malým človekom... Nevedela som, na čo si mám zvykať skôr. A keďže môj drahý pracuje približne 15 hodín denne, ostala som na tieto svoje stresy sama.

Stres číslo jeden:

Chýbala mi práca (čo som neverila, že tento stav príde tak rýchlo po odchode na materskú) a chýbali mi ľudia z práce (čo som neverila, že sa naozaj môže stať).

Stres číslo dva:

Chýbala mi moja sloboda (vybehnúť si do kina, do divadla, na korčule.... hocikam).

Stres číslo tri:

Všetky dni začali byť približne rovnaké - keď Mišo spal, tak som umývala dlážku, varila, prala, žehlila....
Bežne ma tieto činnosti bavia a nemám s nimi problém. Ale v momente, keď sa stali druhou hlavnou náplňou mojich dní, sympatie k nim som veľmi rýchlo prehodnotila.

Boli dni, kedy som si pri žehliacej doske hovorila, že kvôli tomuto som si robila vysokú školu? (som neúspešná a nepodarená bábkoherečka, ale no a čo, mám diplom? mám!).
Boli dni, kedy som bola nahnevaná na môjho muža bezdôvodne, že on chodí do práce, stretáva ľudí, dokonca sa s nimi rozpráva! (prišlo mi to nefér, lebo aj on bol pri tom, keď sme Miša robili).
Boli dni, kedy som bola nahnevaná sama na seba za to, ako sa chovám, a že si neviem zvyknúť.
Boli dni, kedy som si povedala, toto som naozaj chcela?

Chvalabohu sa môj Mišo vedel hneď od narodenia usmievať. Lebo vtedy ma vždy utvrdil v tom, že ÁNO, TOTO SOM CHCELA!

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio