BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ak je vaša odpoveď na tieto otázky áno, tak by ste mali vymeniť svojho partnera
zdroj: SAMphoto

Ak je vaša odpoveď na tieto otázky áno, tak by ste mali vymeniť svojho partnera

Je ťažké priznať si, že i keď partnera milujete, jednoducho to už nefunguje a vy si zaslúžite niekoho iného. No ak máte na tieto otázky kladnú odpoveď, tak je možno naozaj najvyšší čas váš vzťah prehodnotiť.

Ste veľmi často smutná a nešťastná?

Zatiaľ, čo na začiatku ste boli šťastím bez seba každú jednu minútu, teraz ste vo vzťahu, ktorý vám spôsobuje smútok. Cítite sa nešťastná možno aj každý deň. Ak tieto pocity v sebe máte, tak možno ste naozaj s niekým, s kým byť jednoducho nemáte.

Hádate sa stále o tom istom?

A stále dookola a dookola. Nemá to konca. A nikdy zjavne mať nebude. Je jedno, čo riešite. Ale ak to riešite už mesiace a nič sa vlastne nezmenilo, tak máme pre vás zaručenú správu: ono sa to fakt nezmení.

Venuje sa vám čoraz menej?

Plánujete spoločné aktivity a v tom vám povie, že on už si dohodol stretnutie s priateľmi. A o dva dni sa to zopakuje. Potom opäť a opäť. Ak cítite, že je s vami čoraz menej, venuje svoj čas radšej priateľom alebo aktivitám pre sebe, tak asi je to viac ako jasné, len si to nechcete pripustiť.

Pochybujete o ňom?

Ak stratíte dôveru v partnera, je to jedna z najhorších vecí, aká sa vám vo vzťahu môže stať. A možno aj tá najhoršia. Bez dôvery vzťah nemôže existovať. Čo viac k tomu dodať.

Ak ste teda na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, tak je nám to ľúto, ale možno by ste mali ukončiť tento vzťah. Nemáte predsa pocit, že by ste si zaslúžili niečo lepšie?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio