BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 12.3. - 18.3.2018
zdroj: pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 12.3. - 18.3.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

17.3. je NOV v znamení RÝB o 14.14 hod. Je to 12 astrologický dom. Dom nepriateľov. Ak máte v tejto oblasti problém, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - v tomto pracovnom týždni si budete plniť všetky vaše pracovné povinnosti bez problémov. Taktiež budete mať možnosť predstaviť vašim nadriadeným vaše nové plány a projekty, ktoré ich zaujmú. Nenaliehajte, počkajte, kým vám sami nedajú súhlas na ich realizáciu. Získate si tak nie len obdiv, ale aj rešpekt. V súkromnom živote bude prevládať pohoda, preto sa ju snažte nenarušiť ju ani počas víkendu. V tieto dni budete mať totiž tendencie "rýpať" do druhých.

Býk - v zamestnaní by ste sa mali počas tohoto týždňa sústrediť na všetky vaše aktivity, pretože iba tak, že k nim budete pristupovať zodpovedane, sa vám podarí dosiahnuť všetky ciele, ktoré ste si na tieto dni naplánovali. V citoch a láske budete môcť excelovať v pondelok, preto si dávajte o to väčší pozor vo štvrtok, pretože hrozia nedorozumenia a hádky a pod ich vplyvom by ste mohli počas víkendu urobiť niečo nevhodné a nerozumné, čím by ste ublížili nie len partnerom, ale aj sami sebe.

Blíženci - tento týždeň budete už od pondelka pozitívne naladený a plný elánu. Dokážete vašich nadriadených presvedčiť o užitočnosti podporiť vaše nové nápady a projekty, ale iba za predpokladu, že na nich nebudete príliš naliehať. Streda je výborný deň aj na finančné transakcie, preto nebude zlé, ak skúsite šťastie aj v nejakej lotérii. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití bude v tieto dni pokoj a pohoda, takže budete môcť víkend tráviť napríklad pri dobrej knihe.

Rak - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní budete musieť viac sústrediť, aby ste úspešne zvládli všetky vaše pracovné povinnosti, no už od stredy až do piatku sa dokážete bez problémov zhostiť aj náročných projektov, ktoré dotiahnete do konca podľa predstáv vašich nadriadených. V rodinnom a partnerskom spolužití bude počas týchto dní pokoj a pohoda, takže si budete môcť dovoliť venovať sa aj vašim osobným záľubám a koníčkom. Počas víkendu vás očakávajte milú udalosť.

Lev - ak budete aj naďalej trpezlivo pokračovať v začatých projektoch a plánoch, ktoré ste si už v minulom týždni rozbehli, môžete v tieto dni očakávať prvé pozitívne výsledky, či už vo finančných ziskoch, alebo postupe po kariérnom rebríčku. Taktiež aj v súkromí očakávajte iba príjemné chvíle v kruhu vašej rodiny, ktoré vaše vzťahy ešte viac utužia a upevnia. Počas víkendu by ste mali pre vašich partnerov naplánovať niečo, čím by ste ich potešili a zároveň im tak vyjadrili vašu vďaku za ich podporu a pomoc.

Panna - aj v tomto týždni vašim nadriadeným dokážete, že ste pre nich nepostrádateľní a nenahraditeľní. Môžete očakávať aj ich podporu vo vašich nových aktivitách, ktoré by ste chceli uviesť do reálneho života. V rámci vašeho partnerského a rodinného spolužitia bude pohoda a pokoj, ktoré iba znásobia vašu celkovú pohodu a spokojnosť. Ak máte v pláne využiť nadchádzajúci víkend iba pre seba, urobte tak bez obáv. Nikto vám to nebude zazlievať. Naopak, môžete očakávať, že vám to vaši blízky sami navrhnú.

Váhy - v tomto týždni sa budete musieť trochu viac ako inokedy, sústrediť na všetky vaše úlohy a povinnosti, ale pri vašich schopnostiach vám to nebude robiť žiaden problém, takže úspech máte zaručený. Počas pondelku vám bude nebeská obloha naklonená v oblasti citov a lásky. Naopak, počas štvrtku si dávajte pozor na nedorozumenia a hádky či už s partnermi alebo s niektorým iným členom vašej rodiny. Vzniklo by tak "dusno", ktorým by ste si pokazili nadchádzajúci víkend, počas ktorého by ste mohli urobiť nejaký neuvážený počin, ktorý by ste neskôr ľutovali.

Škorpión - vaše znamenie má už ozaj dlhodobo neprajné obdobie hlavne v pracovnej oblasti a ani počas tohoto týždňa to nebude iné, aj keď určité zlepšenie budete vnímať, a to v podpore a pomoci zo strany vašich spolupracovníkov a nie len ich, ale aj vašich nadriadených. V partnerskom spolužití budete mať počas utorka priaznivé obdobie na prejavy citov v podobe vyznaní lásky. Zaostávajúce dni, čo sa týka vašeho súkromia, budú prebiehať v pokojnej a pohodovej atmosfére. Neťahajte domov pracovné problémy.

Strelec - aj počas tohoto týždňa by ste mali byť v zamestnaní o niečo pozornejší ako v iné obdobie, ak chcete, aby vaše pracovné výsledky boli úspešne zvládnuté podľa vašich predstáv a samozrejme aj primerane finančne ohodnotené. Ak sa vám počas utorka podarí vyhnúť otvoreným konfrontáciám s vašimi rodinnými príslušníkmi, tak máte pred sebou príjemné dni, ktoré aj v spoločnosti vašich priateľov počas víkendu zavŕšite nejakou milou spoločenskou udalosťou.

Kozorožec - v tomto týždni sa vám vaše pracovné záležitosti budú opäť dariť plniť podľa vašich predstáv, čo bude mať samozrejme aj pozitívnu odozvu v oblasti vašich financií v podobe dobrých ziskov. Môžete očakávať aj postup na kariérnom rebríčku. Váš osobný život, je stabilizovaný. Máte pri sebe ľudí, ktorý vás milujú a podporujú. Vy, čo ste v stabilných vzťahoch, môžete sa tešiť z príjemných chvíľ trávených v spoločnosti vašich partnerov a vy, čo ste v nových, začínajúcich, máte pred sebou víkend plný vášne a vzrušenia.

Vodnár - ste už ozaj psychicky vyčerpaný a čiastočne aj znechutený, pretože dlhodobo sa vám iba veľmi ťažko darí zvládať vaše pracovné povinnosti, kvôli neustálym problémom a prekážkam, ktoré musíte riešiť. Aj v tomto týždni to nebude o moc lepšie. Ideálne by bolo, ak by ste si mohli na tieto dni zobrať voľno alebo aspoň počas nadchádzajúceho víkendu sa niekam vybrať sami, kde by ste boli úplne "izolovaný" od vonkajšieho sveta a mohli tak v pokoji a tichu relaxovať a čerpať stratený elán a energiu.

Ryby - pracovne sa vám bude aj v tomto týždni dariť rovnako ako aj počas minulého, takže okrem toho, že si dokážete plniť všetky vaše povinnosti, zostane vám čas aj na plánovanie si ďalších, nových aktivít. V súkromí, hlavne v citovej oblasti budete počas týchto dní naplnený spokojnosťou. Medzi vami, vašimi partnermi a ostatnými rodinnými príslušníkmi bude prevládať harmónia a dobrá nálada. Nadchádzajúci víkend by ste si mali naplánovať spoločne s vašimi blízkymi. Ešte viac sa vám podarí všetko to, čo je medzi vami utužiť.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio