BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Módne peklo a nuda: Hudobné ceny IHeartRadio boli veľkým sklamaním
zdroj: TASR/AP

Módne peklo a nuda: Hudobné ceny IHeartRadio boli veľkým sklamaním

Ďalší týždeň, ďalšie ceny, ďalšie looky z červeného koberca.

No tentokrát sa naozaj nebolo na čo pozerať. Hudobné ceny IHeart Radio Music Awards sa netešia až takej veľkej pozornosti, ako ostatné. A možno preto si známe tváre povedali, že ani svojim outfitom nebudú venovať toľkú pozornosť.

Rita Ora

Rita si na predávanie cien odskočila asi zo stretnutia s kamarátkami. Look ako taký nie je až tak príšerný, ale na danú príležitosť nudný, nezaujímavý a mladú hviezdu oberá o sexepíl.

TASR/AP

Paris Hilton

Vie táto hviezda nosiť i niečo iné? Minišaty, ako tieto, sme videli na Paris už mnohokrát. Možno by to chcelo radu s nejakou stylistkou.

TASR/AP

Camila Cabello

Hudobný objav posledných mesiacov to taktiež nezvládol. Nevieme, či nám viac vadí lacno pôsobiacia, transparentná vrchná časť šiat, alebo naopak tá farebnejšia.

Jenna Dewan

Rovnaký problém, ako pri Camile, máme i pri tanečníčke a herečke Jenne Dewan. Sympatická bruneta sa snažila vniesť na červený koberec väčšiu noblesu. Ale rovnako sa to minulo účinku.

TASR/AP

Hailey Baldwin

Toto začína byť už rovnaká nuda, ako Paris Hilton v minišatách. Zaujímavý model, ale okukaný.

TASR/AP

Sarah Hyland

Jednoduché. Nikoho neurazí, no ani neoslní. Priemer, ktorý však je jedným z toho najlepšieho, čo sme počas večera videli.

TASR/AP

Iggy Azalea

Austrálska hviezda by tiež potrebovala konzultáciu s nejakým odborníkom. S vlasovým i módnym.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio