BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Unikátna kampaň českej módnej značky. Takáto tu ešte rozhodne nebola
zdroj: Matúš Tóth/Pietro Filipi

Unikátna kampaň českej módnej značky. Takáto tu ešte rozhodne nebola

Módna značka Pietro Filipi predstavila novú, jedinečnú kampaň na obdobie jar/leto 2018.

Hviezdami kampane, ktorú nafotil popredný slovenský fotograf Matúš Tóth, sú tri ženy, každá inej generácie. A práve to bola hlavná myšlienka tejto českej módnej značky. „Na českej módnej scéne podobná reklama doteraz chýbala. Medzigeneračné kampane nebývajú časté. Teší nás, že reštart značky Pietro Filipi môže začať práve touto odvážnou reklamnou kampaňou, ktorá prezentuje tri sebavedomé a krásne ženy rôzneho veku,“ prezradil nový majiteľ domu Michal Mička.

Matúš Tóth/Pietro Filipi


V kampani sa objavila i česká Kate Moss, Gréta Slezáková, ktorá má za sebou už skutočne obdivuhodnú kariéru. Pózovala pre magazíny ako Elle, Vogue či Harper´s Bazaar a spolupracovala i so značkami ako Christian Dior, Chanel či Guerlain. Objavuje sa aj ako tvár kolekcie Pietro Filipi Silverline, za ktorou už štyri stojí popredná módna návrhárka Ivana Mentlová.

Matúš Tóth/Pietro Filipi

Do novej kampane bola angažovaná i Slovenka Zuzana Gregorová, ktorá je tvárou agentúry Exite Model Management. Zuzana má na svojom konte taktiež množstvo modelingových úspechov. Ako prvá Slovenka fotila pre Dolce&Gabbana.

Matúš Tóth/Pietro Filipi
Matúš Tóth/Pietro Filipi

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio