Beauty.sk Beauty.sk

Deti narodené v týchto dvoch znameniach sú vraj najinteligentnejšie. Máte i vy doma také?
zdroj: SAMphoto

Deti narodené v týchto dvoch znameniach sú vraj najinteligentnejšie. Máte i vy doma také?

V ktorom mesiaci sa narodil váš drobec?

Ak prikladáte astrológii veľký význam, tak určite vás bude zaujímať, v ktorom znamení sa rodia najinteligentnejšie deti. Teda aspoň podľa hviezd.
Máj, jún, september a október. To sú vraj mesiace, v ktorých sa vraj rodia malý géniovia. Konkrétne ide o znamenia Blíženci a Panna. A prečo práve tieto?

Analytické Panny

Deti, ktoré sa narodili v mesiacoch september/október, teda v znamení Panny, sú ovládané planétou Merkúr. Medzi ich najväčšie prednosti patrí práve analytické myslenie, intelekt a pohotovostné riešenie problémov. Všetko, čo Panny robia, dotiahnu do konca a nikdy nerobia nič zbytočne. Práve medicína a astrofyzika patrí medzi profesie, v ktorých Panny vynikajú. Výskumy dokonca potvrdili, že najväčšie lekárske esá sa narodili v tomto znamení.

Intelektuálni Blíženci

Podľa astrológov sú práve toto znamenie tým najinteligentnejším. Taktiež ho riadi planéta Merkúr, ktorá vo veľkej časti ovplyvňuje myslenie a intelekt ich osobnosti. Blíženci najčastejšie vynikajú ako vedci, vynálezcovia, ale i umelci. Ostatných prevyšujú prirodzenou inteligenciou a zmyslom pre detail.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Fun rádio