BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 jarných kúskov, ktoré sa oplatí si zaobstarať: Stavte karty na nadčasovú klasiku
zdroj: Instagram.com/aninebing

5 jarných kúskov, ktoré sa oplatí si zaobstarať: Stavte karty na nadčasovú klasiku

O žiadne módne výstrelky či horúce trendy momentálne nejde.

Základom je mať správny základ. A práve týchto päť basic kúskov by mala mať v šatníku každá. Vďaka ich univerzálnosti budú vždy trendy, takže pokojne investujte do kvalitnejších materiálov. Určite sa vám to vyplatí.

Biele tričko

Existuje väčšia klasika? Nie. Kvalitné biele tričko sa nevyrovná ani tým najväčším trendom. Nosiť ho môžete doslova ku všetkému. Na tento kúsok nedá dopustiť ani dizajnérka a jedna z najväčších módnych ikón, Anine Bing.

Sako

Ideálne dlhšieho strihu, kockovaného vzoru alebo s pásikmi. Dodá totiž vášmu looku ten pravý šmrnc. Ak nechcete chodiť počas jari zakaždým len v kožáku či v parke, vymeňte ich práve za sako.

Kruhové náušnice

Jemné kruhy sú vždy trefou do čierneho. Sú akousi pomyselnou čerešničkou na torte vášho stylingu. Najlepšie vyniknú v zlatých tónoch. A túto sezónu sa nosia viac, ako kedykoľvek predtým!

Retiazková kabelka

I taký detail, ako retiazkový remienok na kabelke, je veľmi dôležitý. Či už ide o nosenie kabelky krížom alebo na ramene, práve vďaka takýmto kúskom budete pôsobiť oveľa chic a trendovo. Pri najbližšom nákupe teda vyberajte skôr z takýchto modelov.

Blue jeans, blue backdrop 💎

Príspevok, ktorý zdieľa ANINE BING (@aninebing),

zdroj: Instagram.com/aninebing

Košeľové šaty

Taktiež klasika, ktorá si vo svete módy drží stabilné miesto. Košeľové šaty sú univerzálny kúsok, ktorý budú milovať ženy všetkých veľkostí. Dôležitý je správny strih a materiál. Hitom tohto roka sú voľnejšie strihy kratšej dĺžky. Vyniknú tak vaše štíhle nohy.

Safari vibes. I prefer breezy silhouettes you can throw on for vacay style ✌🏻

Príspevok, ktorý zdieľa ANINE BING (@aninebing),

zdroj: Instagram.com/aninebing

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio