BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 veci, ktoré by chlap, čo vás miluje, robiť nemal
zdroj: SAMphoto

4 veci, ktoré by chlap, čo vás miluje, robiť nemal

Vo vzťahu sa jednoznačne musíte cítiť milovaná. No ak sa váš partner prejavuje podobnými spôsobmi, tak ten pocit lásky občas cítiť veľmi ťažko.

Arogancia

I keď voči všetkým ostatným je veľmi priateľský, ku vám je stále arogantný a drzí. Tak by sa rozhodne váš partner chovať nemal. Ak navyše nemá problém označovať vás vulgarizmami, tak by ste mali zakročiť. Dajte najavo, že vám to vadí, že vás to uráža. Nebojte sa menšieho ultimáta, že pokiaľ sa nezmení, tak budete nútená urobiť radikálny krok.

Slovné vyhrážky

Zo začiatku bol ako medík, nosil by vás na rukách, no v istom momente nastal zlom a začal sa vám vyhrážať. Slovne vás napádať. Ak proti tomu opäť nič robiť nebudete, tak sa to však ľahko nezmení. Psychický teror by nemal byť súčasťou domácnosti. Pokiaľ sa muž k niečomu takému uchyľuje, asi ním nelomcuje zrovna láska.

Alkohol

Toto je veľmi citlivá situácia. Samozrejme, netreba hneď niekoho označovať za alkoholika, ale... Ale ak má potrebu sedieť každý víkend do rána v krčme či v podniku, bez toho aby dal šancu iným spoločným plánom, tak má váš vzťah a asi aj on veľký problém. Myslíte si, že muž, ktorý naozaj miluje svoju ženu, ju každý víkend vymení za pivo? Teda pivá?

Kritizovanie

Na to sme my ženy obzvlášť citlivé. Najmä ak sme zrovnávané s niekým iným. Má váš partner potrebu neustále vám vyhadzovať na oči, čo robíte zle, že jeho matka prípadne ex, to robili oveľa lepšie? Tak to rýchlo zastavte! Vy mu predsa tiež nehovoríte, čo všetko robí zle. Namiesto kritiky by vám mal skôr pomáhať. Ak sa mu niečo nepozdáva, nech to urobí sa podľa svojich predstáv.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio