BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Týmto Slovenkám prirodzená krása jednoducho svedčí. K dokonalosti im žiadna kozmetika nechýba
zdroj:

Týmto Slovenkám prirodzená krása jednoducho svedčí. K dokonalosti im žiadna kozmetika nechýba

Prirodzenou krásou ohurujú pôvabné Slovenky viac ako s make-upom. Pozrite sa, ako im to pristane najviac.

Prirodzená krása sa pomaly začína vytrácať. Všetky sa snažíme zakryť naše drobné chybičky a vyzdvihnúť našu krásu pôsobivou vizážou. K tým šťastným ženám, ktoré nepotrebujú stráviť minimálne hodinu pred zrkadlom a nanášať si početné vrstvy make-upu patria aj mnohé známe krásky z našich končín. Nehanbia sa svojou prirodzenou krásou pochváliť ani na Instagrame. 

Soňa Skoncová

Svojou prirodzene dokonalou krásou sa môže pochváliť aj obľúbená moderátorka a modelka s vycibreným módnym vkusom, o ktorom sme vám písali v staršom článku. Miluje cestovanie a voľnosť, pri ktorej sa dokáže uvolniť a užiť si aj bez množstva líčidiel. Soňa sa za svoje fotky bez make-upu nehanbí a s radosťou ich na svojom profile publikuje. Aj napriek tomu pôsobí vždy upravene a zvodne. 

Dara Rolins

Známa slovenská speváčka Dara, ktorá žije v Prahe sa tiež má čím pochváliť. I napriek tomu, že pred nedávnom oslávila neuveriteľných 45 rokov, žiadne líčenie jej k dokonalosti nechýba. Vo svojom súkromí sa riadi pravidlom, že menej je viac a namiesto make-upu vsadí na milý a široký úsmev. Veď čo žene môže svedčať viac? 

Barbara Jagušák Heribanová

Mladú mamičku všetci poznajú pod prezývkou "Babsy", ale aj ako bláznivú a prirodzenú ženu. Okrem toho, že je milovníčkou módy, pôsobí aj v oblasti marketingu. Napriek tomu, že kráska patrí k štýlovým trendy ženám, neprekáža jej vyraziť do spoločnosti nenalíčená. Vždy pôsobí nežne a najmä sama sebou.

Michaela Kocianová

Michaela patrí medzi najúspešnejšie, najznámejšie a najžiadanejšie topmodelky nielen na Slovensku. Na mólach predvádza modely prestížnych svetových značiek, ale aj napriek tomu známa krásavica preferuje minimalistické oblečenie a rovnako tak aj svoju vizáž upravuje iba minimálne. Nepotrpí si na prehnané looky a vždy pôsobí krásne a jemne. 

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio