BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Obľúbená poloha o mužovi prezradí veľa: Akú preferuje ten váš?
zdroj: SAMphoto

Obľúbená poloha o mužovi prezradí veľa: Akú preferuje ten váš?

Divili by ste sa, čo sa môžete o svojom partnerovi dozvedieť na základe polohy, ktorú v posteli preferuje.

Misionár

Možno si poviete, že ide o najnudnejšiu polohu vôbec. Jasné, klasický misionár nie je nijako inovatívny, ale to neznamená, že muž, ktorý ju preferujte, musí byť rovnako nudný. Skôr sa vyznačuje vlastnosťami ako spoľahlivosť, zodpovednosť. Navyše, títo muži majú strach zo samoty a vedia dopriať ženám presne to, čo chcú.

Z boku

Majetnícke typy, ktoré však túžia mať ženu čo najbližšie. Presne takí muži vyhľadávajú, resp. preferujú túto sexuálnu polohu. Zároveň si však dajú záležať na tom, aby bola ich partnerka čo najviac spokojná. V podstate ide o celkom romantickú polohu. Minimálne z pohľadu chlapa.

Zozadu

Poloha, ktorú preferujú „alfa“ samci. Alebo aspoň tí, ktorí tak navonok pôsobia. No realita je úplne iná. Títo muži majú problémy so svojim sebavedomím, očný kontakt ich zaháňa do úzkych. Ego, ktorým sa prezentujú, je mnohokrát len hrané. No na druhej strane, ide aj o mužov, ktorí sú ovládaní skôr pudmi a sex je pre nich zábava.

Na koníčka

Táto poloha patrí rovnako, ako misionár, medzi veľmi populárne. I keď ju preferujú skôr chlapi. Akí? Presne tí, ktorí prekypujú aroganciou, a tak trochu lenivosťou. Majú radi, ak ich ženy zbavia všetkých starostí a oni si tak môžu len a len užívať bez väčšej námahy.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio