BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na takéto správanie! Môže vás veľmi rýchlo pripraviť o vzťah
zdroj:

Pozor na takéto správanie! Môže vás veľmi rýchlo pripraviť o vzťah

Zaručený recept, ako na vzťahy, neexistuje. Ale predsa len sú tu nejaké indície, čo nerobiť, ak si chcete partnera udržať .

Tlačíte na pílu?

Plánujete rodinné akcie od prvého-druhého rande, chcete si robiť hneď zamilované fotografie, chodiť v ruka v ruke... Je to síce všetko pekné a patrí to tiež k vzťahu, ale nie vtedy, keď sa s dotyčným poznáce sotva týždeň. To, že vy ste sa asi zamilovali na prvý pohľad neznamená, že i on je z vás paf. Musíte mu dať čas a čo je hlavné priestor. Muži prílišné a iniciatívne tlačenie na pílu nemajú radi. Skôr ako láska, môže byť z toho rýchly rozchod. A to určite nechcete.

Rady z časopisov

Toto muži nikdy nepochopia. Ako to, že my ženy, máme neustále potrebu konať tak, ako píšu lifestylové magazíny atď...? Neodpisuj hneď, ale po pár hodinách, neodpisuj na každú správu, používaj zaručene len tieto vety...Muži nie sú blbí a strojené správanie spoznajú hneď. A hneď ich aj prestanete baviť. Nepotrebujú mať pri sebe niekoho, kto rozpráva a koná ako z príručky pre ženy.

Priateľstvo s ex

Citlivá téma. Ktorá však hneď na začiatku vzťahu môže urobiť neplechu. Ak sa príliš priatelíte so svojim ex-partnerom, rozprávate o ňom, prípadne ho chcete zoznámiť s vašim novým objavom, tak pozor, nerobte to! Nový priateľ by sa mohol cítiť ohrozený a porovnávaný a takéto pocity muži neobľubujú. Len máloktorý bude tolerovať toto priateľstvo.

Non-stop k dispozícii

Je síce pekné, že tu chcete byť stále pre svojho priateľa. Ale žite aj svoj život bez neho. Neplánujte si aktivity len na základe toho, kedy on nebude môcť, alebo bude už niečo mať. Dajte mu najavo, že váš život, to nie je len on. Nemusíte tu byť pre neho non-stop. Nebojte sa, nebude sa hnevať a ani vás neopustí hneď, keď mu poviete, že teraz nemôžete...

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio