BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Byť vegánom nemusí znamenať katastrofu. Tieto jedlá by ste si zamilovali aj vy
zdroj: Instagram.com/naturally.jo

Byť vegánom nemusí znamenať katastrofu. Tieto jedlá by ste si zamilovali aj vy

Väčšina ľudí žije v domnienke, že vegáni jedávajú iba veľmi malé porcie a aj to, čo zjedia, naozaj vyzerá hrozne. Tieto výtvory vás však presvedčia o opaku.

Aj vegánska strava s mnohými obmedzeniami môže byť rovnako lákavá. Presvedčiť sa môžete vďaka šikovnému mladíkovi menom José, ktorý na sociálnej sieti Instagram dokonalými výtvormi svojich vegánskych pochúťok získava desaťtisíce lajkov. Sleduje ho neuveriteľné množstvo ľudí, presnejšie už viac ako 796-tisíc ľudí. Aj napriek tomu, že má iba 16 rokov a všetky jedlá sú vegánske.

Josého život riadi krásne a pravdivé motto "Život je príliš krátky na to, aby sme jedli nudné jedlo", z ktorého by si mali brať príklad určite aj mnohé reštaurácie. Môžete vidieť, že väčšinu jedál tvoria sladké raňajky či dezerty vo vegánskej forme, ktoré pripravuje najradšej. Nezvyčajný talent dokonalého "stajlovania" jedla, ktorým ohuruje celý svet prostredníctvom sociálnych sietí, sa len tak nevidí. Inšpirujte sa vegánskymi pochúťkami aj vy pri vašich kreáciách.

Najnovšie z kategórie: Jedlo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio