BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Máte obľúbenú farbu? Prezradí o vás i to, aká ste v posteli
zdroj: SAMphoto

Máte obľúbenú farbu? Prezradí o vás i to, aká ste v posteli

Príde vám to ako nezmysel? Ale nie je. Všetko so všetkom súvisí. Aj farby a odtiene, ku ktorým inklinujeme napovedia veľa o našom temperamente.

Oranžová

Radosť a veselosť. To symbolizuje práve táto farba. Ženy preferujúce práve oranžovú sa vyznačujú hravosťou v posteli. Sex je pre ne zábava a neboja si vypýtať presne to, čo chcú. Dôležité je pre ne sa nenudiť. Od partnera očakávajú vynaliezavosť, výdrž a rovnakú hravosť, akou sršia ony.

Červená

Červená je symbolom vášne. Ale i sexuálnej slobody. Ženy, ktoré obľubujú práve červenú, patria medzi odvážne, žijú prítomnosťou, spoliehajú sa na svoje inštinkty. Sex berú za prirodzenú vec ako dýchanie, vedia si ho užiť naplno a všetkými zmyslami.

Zelená

Lichôtky, rafinované zvádzanie. To je dôležité a prioritné práve pre ženy, ktoré majú rady zelenú. Sú to nežné milenky, vyznačujú sa vernosťou a trochu cudnosťou. V sexuálnom živote sa väčšinou boja experimentov, čo je však skôr na ich chybu. Takže, nebojte sa trochu odviazať a skúšať aj iné veci, ako len overené klasiky.

Modrá

Sex? Je pre vás dôležitý, ale nie až tak veľmi ako láska samotná. Nedokážete mať sex len tak s hocikým. Nikdy sa nenecháte ovládať pudmi, ale len rozumom. Sex s milovaným človek však hlboko prežívate a viete sa mu odovzdať so všetkým. Nikdy však tieto ženy nerobia prvý krok. Ten musí prísť od partnera.

Ružová

Milovníčky ružovej sa na prvý pohľad javia ako citlivé a hanblivé. Vlastne také sú, ale len do momentu, kým majú po svojom boku partnera, ktorého nadovšetko milujú. Potom sa vedia viac odviazať. Ako milenky sa vyznačujú výdržou a chuťou skúšať nové veci. S nápadom však neprídu ony, musí to chcieť od nich partner. A keďže ho milujú, snažia sa mu zakaždým vyhovieť.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio