BEAUTY.sk BEAUTY.sk

7 seriálových citátov, ktorými sa pokojne môžete riadiť v živote i vy
zdroj: TASR

7 seriálových citátov, ktorými sa pokojne môžete riadiť v živote i vy

I keď sme ich počuli od fiktívnych postáv, do úst im ich vložili skutoční ľudia. A občas poriadne trafili klinec po hlavičke.

„Niekedy hľadáme jednu vec, ale objavíme ďalšiu.“ Barney Stinson

Playboy zo seriálu Ako som spoznal vašu matku síce obháňal jednu sukňu za druhou, no občas predsa len povedal niečo zmysluplné. A s touto hláškou nás dostal. Skúste sa nad ňou zamyslieť ešte raz. Určite sa i vám neraz stalo, že v bezhlavom hľadaní niečoho/niekoho ste narazili na niečo úplne iné. Čo ste nečakali a predsa vám to zmenilo život.

„To, že niečo potrebuješ povedať neznamená, že to niekto potrebuje počuť.“ Kevin (priateľ Robin)

Z rovnakého seriálu je i tento citát. Hlavnej hrdinke Robin ho povedal jej priateľ, terapeut (a ten teda asi vedel, o čom hovorí) Kevin. Toto bolo konkrétne v prípade, keď sa mu chcela priznať s neverou zatiaľ, čo on jej vyznával lásku. A nemohol to povedať výstižnejšie, čo poviete? Mlčať, je predsa len občas zlato...

„Prečo sa zlé veci stávajú dobrým ľuďom?“ Ross Geller

Ross to nemal v seriáli Priatelia veľmi ľahké. A občas sa zamýšľal nad tým, prečo mu to chudáčikovi nevychádza. Nuž Ross, máš pravdu, aj dobrí ľudia si občas prejdú zlými vecami. Ale v konečnom dôsledku, kto nie?

TASR

„Máte nejaký plán? Pretože ja nemá ani len P...“ Pheobe Buffay

Pheobe sme milovali. A kto nie? Žila si svojim životom, bez plánov. Vlastne čo i len bez toho P(éčka). A občas to naozaj nie je na škodu. Predsa len žiť viac pre prítomnosť sa vyplatilo i jej.

„Sex so škaredými ľuďmi je horúci. Najlepší sex aký som kedy mal, bol práve s nimi!“ Anthony Marantino

A nemôžeme zabudnúť ani na legendárny Sex v meste. I keď toto sa môže zadať na prvý pohľad ako povrchné tvrdenie, má predsa len v niečom pravdu. Je dokázané, že menej atraktívni ľudia dokážu byť lepšími milencami. Majú potrebuj sa totiž viac snažiť.

„Byť slobodná kedysi znamenalo, že ťa nikto nechce. Dnes to znamená, že si krásna, sexi a rozhodla si sa sama ako naložíš so svojim životom a s kým naozaj chceš byť.“ Carrie Bradshaw

Nechceme pôsobiť feministicky, ale je to tak. Zatiaľ čo kedysi 25-ročné ženy nariekali, že sú staré dievky a spoločnosť im to dávala pocítiť, dnes je doba iná. Ženy rozhodne nemusia podliehať tlaku verejnosti. Sú strojcom vlastného šťastia. A že ho musia hľadať trochu dlhšie ako iné? No a čo!

„Nekaď tam, kde ješ.“ Charlie Harper

Aj Charlie z Dva a pol chlapa vedel rozprávať múdro. Tým svojim spôsobom. Takto sa snažil brata odradiť od romániku s podriadenou. A vystihol to poriadne. Predsa len vzťahy na pracovisku sa nevyplácajú. O tom si môžete prečítať i v tomto článku.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio