BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 2.4. - 8.4.2018
zdroj: Pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 2.4. - 8.4.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - počas pondelku sa snažte vašu ohnivú energiu mať pod kontrolou, pretože budete mať tendencie presadzovať vaše nové myšlienky a nápady skoro až násilným spôsobom. Zablokovali by ste si tak možnosť pretaviť ich do reálnej podoby. Naopak, od utorka budete mať na tieto vaše projekty naklonenú priazeň nebeskej oblohy. V partnerskom spolužití sa snažte počas štvrtku vyhnúť všetkým otvoreným konfrontáciám. Hrozia nedorozumenia a hádky. Pokazili by ste si tak aj celý nadchádzajúci víkend.

Býk - už od pondelka budete musieť čeliť konfrontáciám s vašimi spolupracovníkmi, čo vás bude stáť veľa energie. Snažte sa im vyhýbať. Ak to dokážete zvládnuť, máte veľkú šancu dosiahnuť ozaj dobré výsledky v podobe finančných ziskov. Utorok a streda budú hlavne pre mužov dni, ktoré im budú priať pri nadväzovaní nových známosti s opačným pohlavím. Preto vy zadaní, zvýšte opatrnosť, aby ste sa nedostali do problémov, ktoré by mohli narušiť vaše doteraz dobre fungujúce partnerstvá.

Blíženci - pondelok bude u vás v zamestnaní pokoj, ale už od utorka by ste mali zvýšiť vaše pracovné aktivity, pretože priazeň nebeskej oblohy bude na vašej strane. Využite ju maximálne ako budete môcť. Ak sa vám v súkromí počas štvrtku podarí neprenášať vašu mrzutosť na vašich partnerov, tak sa môžete tešiť z príjemných chvíľ v ich spoločnosti. Počas nadchádzajúceho víkendu máte možnosť podniknúť niečo veselé s vašimi priateľmi, či už u vás doma, alebo niekde mimo.

Rak - ešte v pondelok budete mať tendencie "rýpať" do každého okolo vás, čo by malo negatívny dopad na všetky medziľudské vzťahy, či už na pracovisku, alebo v súkromí. Snažte sa preto vyhýbať takýmto konfrontáciám, pretože už od utorka vám pôjde karta vo všetkom, do čoho sa pustíte a bola by škoda, ak by ste mali okolo seba ľudí, ktorí by sa na vás hnevali, pretože s ich pomocou a podporou by boli všetky vaše výsledky o to viac výraznejšie a lepšie. Víkend sa snažte tráviť v kruhu vašich najbližších.

Lev - ešte aj počas tohoto týždňa sa vám nebude dariť vaše pracovné aktivity riešiť tak, ako by ste to chceli, čo vás môže vyviesť aj z psychickej pohody a rovnováhy. Preto sa radšej vyhnite náročným projektom a venujte sa iba nevyhnutným povinnostiam. Snažte sa presunúť aj finančné transakcie na príhodnejšie obdobie. Od stredy budete mať podporu planét k všetkým vašim osobným a rodinným záležitostiam. Môžete tak začať riešiť aj vážnejšie udalosti, ktoré vás už v rámci vašej rodiny a partnerov dlhodobejšie trápili a trápia.

Panna - od utorka sa vám bude mimoriadne pracovne dariť, čím opäť potvrdíte a dokážete, že ste pre vašich zamestnávateľov nepostrádateľný a nenahraditeľný. Vašimi výsledkami ukážete, že ste veľký profesionáli v tom, čo robíte. Počas štvrtku sa snažte neriešiť doma nič. Vyhnete sa tak zbytočným výmenám názorov, ktorými by ste sebe, ale aj vašim blízkym iba pokazili nadchádzajúci víkend. Pozvite si radšej priateľov a spoločne s nimi sa vyberte niekam za zábavou.

Váhy - ak už v pondelok dokážete zo strany vašich spolupracovníkov čeliť rôznym zbytočným názorovým rozdielom v prístupe k pracovným povinnostiam, tak máte pred sebou týždeň, v ktorom sa vám bude dariť všetky vaše výsledky meniť na zisky. Utorok a streda budú pre vás nezadaných vhodné a prajné dni spoznať niekoho, kto by mohol byť vašou novou láskou. Vy zadaní, šetrite si vašu energiu pre vaše polovičky. Máte tak možnosť počas víkendu spoločne prežiť veľa vášne a vzrušenia.

Škorpión - vaša situácia je aj počas tohoto týždňa nezmenená. V zamestnaní sa budete zaoberať hlavne odstraňovaním problémov a prekážok ako práci samotnej, čo bude mať bohužiaľ aj negatívny dopad na vaše finančné zisky. Ešteže sa v súkromí máte o koho oprieť. Sú to vaši partneri, ale aj celá vaša rodina. V ich strede sa vám darí čerpať novú energiu a stratený elán. Počas nadchádzajúceho víkendu sa nezaoberajte ničím. Odpočívajte a relaxujte.

Strelec - v tomto týždni bude vaša osobnosť vyžarovať silnú osobnú príťažlivosť na všetkých okolo vás, čo môžete využiť na presadzovanie vašich plánov, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti vašeho života. No zároveň budete mať tendencie sa vyvyšovať, mudrovať a dokazovať, aký ste dôležitý. Snažte sa tieto "chúťky" potlačiť, pretože by ste v očiach všetkých, na ktorých vám záleží, mohli vyznieť dosť hlúpo až trápne. Ak to dokážete, máte pred sebou úspešný týždeň po každej stránke.

Kozorožec - v pracovnej oblasti sa môžete aj počas tohoto týždňa tešiť z úspechov, uznania a obdivu zo strany vašich spolupracovníkov za vaše dosahované výsledky. Samozrejme, že sa to pozitívne odzrkadlí aj na vašej peňaženke v dobrých finančných ziskoch. V oblasti citov a lásky môžete mať počas štvrtku melancholickú náladu, ale berte to už iba ako dozvuky niečoho smutného, alebo nepríjemného, čo je za vami. Víkend využite na zábavu v spoločnosti priateľov. Čaká vás milé prekvapenie v podobe novej známosti.

Vodnár - od pondelka do utorka sa v pracovnej oblasti u vás nič nemení. Boríte sa, trápite a vaše výsledky sú iba čiastkové. No už od stredy sa vám začne dariť a až dokonca týždňa si budete môcť konečne po dlhom čase užívať pocit úspechu vo vašich aktivitách, čo sa konečne odzrkadlí aj na vašej zlepšenej nálade a pocitu spokojnosti. Nebude to ešte stále stopercentné, ale tešte sa aj s toho čo je. Využite tieto dni maximálne. V oblasti vašeho súkromia sa nebude diať nič mimoriadne.

Ryby - vašemu znameniu aj v tomto týždni nebeská obloha praje a podporuje vás vo všetkom, do čoho sa na pracovisku pustíte. Môžete sa tešiť nielen z dobre vykonanej práce, ale aj z dobrých finančných odmien. Taktiež aj v oblasti citov a lásky prežívate naplnenie a celkovú pohodu. Máte okolo seba ľudí, ktorí vám na plno prejavujú svoju náklonnosť a lásku. Nadchádzajúci víkend si rezervujte pre vašich blízkych a priateľov.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio