BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 veci, ktoré si muži všímajú na ženách pri sexe: Zabudnite na svoje nedostatky, myslite hlavne na toto
zdroj: SAMphoto

4 veci, ktoré si muži všímajú na ženách pri sexe: Zabudnite na svoje nedostatky, myslite hlavne na toto

Ani celulitída, či kilá, ktoré vám nedajú spávať. Muži si pri sexe všímajú iné veci, ktoré im napovedia i to, aká ste milenka. Od toho sa pokojne môže odvíjať i pokračovanie vášho vzťahu.

Iniciatíva

Ak bude musieť všetko „odmakať“ iba on, tak veľký dojem na neho neurobíte. Darmo budete mať ideálnu a sexi figúru. Viac, ako to, mužov jednoducho zajíma vaša iniciatíva v posteli. Nebojte sa preto prevziať občas kontrolu vy, navrhnúť zmenu a nové veci. Muži ocenia, ak majú pri svojom boku niekoho, kto chce do milostného života vložiť všetko.

Očný kontakt

Pozor na to, ako sa tvárite! Oči veľa napovedia i pri sexe. Ak bude mať partner pri pohľade do vašich očí pocit, že sa nudíte, pozeráte do blba či sa tvárite dokonca otrávene, tak zaručene ho tým zneistíte a dokonca tiež otrávite. Snažte sa mu i pohľadom naznačiť, že sa ho neviete nabažiť, že sa neviete vynadívať na jeho telo. Muži očné zvádzanie milujú.

Pohyby

Mŕtvola, poloha, ktorú muži z duše neznášajú. Verte, že ich veľká pozornosť pri sexe sa sústreďuje práve na vaše pohyby. Ak mŕtvolne ležíte na posteli, namiesto toho, aby ste sa dotýkali i jeho kože, snažila sa okolo neho obmotať... Tak nadobudne pocit, že po ňom netúžite až tak, ako on po vás. A ľahko sa môže stať, že ho to raz-dva prestane s vami baviť.

Príprava

Samozrejme, ak ide o spontánny sex, tak príprava ide bokom. Ale ak máte rande a patrične sa pripravíte i na dohru v spálni, tak to mužov veľmi nabudí. Sexi bielizeň, depilácia...Neverili by ste, aký význam takýmto veciam muži prikladajú.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio