BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 spôsoby, ktoré vás presvedčia, že svojmu partnerovi môžete veriť
zdroj: Pexels.com

4 spôsoby, ktoré vás presvedčia, že svojmu partnerovi môžete veriť

Myslíte si, že vás partner klame, či nebodaj podvádza? Ak si nie ste istá, overte si váž vzťah týmito jednoduchými spôsobmi.

Pozná to asi takmer každá žena vo vzťahu. Milujete vášho partnera, no občas vás prepadnú nepríjemné pocity, že on vás neľúbi alebo vás klame, či podvádza. Občasná zlá nálada, náročné dni, zlé reči susedov či iné situácie vedia pekne zneistiť, ale pripomeňme si, že dokonalý vzťah je predovšetkým o každodenných maličkostiach, drobnostiach a vašom duševnom súznení. Nie vždy sa z podozrenia vykľuje to zlé. Ale istota je istota.

1.Nespozorovali ste žiadnu zmenu v jeho správaní

Váš partner neurobil žiadne zmeny vo svojej bežnej rutine a všetko robí presne tak, ako je jeho zvykom. Správa sa rovnako ako doposiaľ. Venuje sa tým istým veciam, záľubám, a to isté platí aj o dodržiavaní svojej "časovej" rutiny - drží sa rovnakého času. Ak ste nezaznamenali žiadnu veľkú zmenu v jeho návykoch, nemáte sa čoho obávať. 

2.Komunikácia vo vašom vzťahu by mala byť na výbornej úrovni

Práve komunikácia sa stáva čoraz častejšie hlavným dôvodom rozpadu (aj tých najpevnejších) vzťahov. Nikdy ju nepodceňujte. Ak cítite, že sa spolu rozprávate málo, napravte to. Vždy keď vás trápi nejaký problém, porozprávajte sa o ňom. Vaše partnerské nezhody razom zmiznú. Predídete všetkým unáhleným záverom a nepríjemným katastrofám, ktorými končia mnohé vzťahy. No nezabúdajte, že rozprávať by ste sa mali naozaj o všetkom. Mnohokrát vám bude partner vedieť lepšie poradiť, ako čakáte. 

   Pexels.com

   3.Nedáva vám dôvod pochybovať

   Pochybujete? Ak začnete mať vo vašom vzťahu pocit, že niečo nie je v poriadku, tak vám partner musí dať ten správny dôvod na pochybnosti. No ak nemáte žiadny dôvod a rovnako u vás platí aj prvý bod, nespochybňujte vašu vzájomnú dôveru zbytočne. Ak vás skutočne niečo trápi, otvorene sa partnera spýtajte a svoje pocity s ním prediskutujte. 

   4.Počúvajte samú seba

   Naše telo nám hovorí skutočne veľa. Ak sa cítite v blízkosti vášho partnera nepríjemne alebo sa vás zmocní panika, keď viete, že sa s ním máte čoskoro stretnúť, nie je to dobré znamenie. Medzi negatívne signály patrí nervozita, napätie, bolesť brucha alebo hlavy. Presne to isté platí aj o opaku. Ak svojho partnera milujete, cítite sa s ním šťastná, spokojná a na každé vaše stretnutie sa obaja veľmi tešíte, váš vzťah a dôvera by mali byť na tej správnej ceste. 

   zdroj: bustle.com

   Najnovšie z kategórie: Vzťahy

   Pozri viac

   Odporúčame

   Fun rádio