BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tipy a triky šarmantných Francúzok: Ktorý beauty produkt nikdy nechýba v ich kabelkách?
zdroj: Instagram.com/jeannedemas

Tipy a triky šarmantných Francúzok: Ktorý beauty produkt nikdy nechýba v ich kabelkách?

Francúzske ženy sú roky dávané za akýsi vzor ženskosti. Sú nenápadné, prirodzené a sofistikované. A preto ich miluje i módny svet. No v čom spočívajú ich najväčšie tromfy?

Starostlivosť o pleť

Tej venujú ženy z Francúzka asi najväčšiu pozornosť. Dokonca väčšiu, ako móde. Nemíňajú horibilné sumy na dekoratívnu kozmetiku, ale na ošetrenie pleti. Každý mesiac si doprajú kvalitnú starostlivosť. Sú si vedomé, že ani ten najluxusnejší make-up či krém vám nepomôže, ak bojujete roky s akné či inými problémami, ktoré treba riešiť radikálnejšie. Krásna pleť je ich vizitkou, a preto si dávajú pozor i na to, čo jedia. A pohárik vína tiež považujú skôr za medicínu. V ich prípade veľmi účinnú.

Móda a trendy

Možno sa vám to nezdá, ale Francúzky si nepotrpia na módne vychytávky. Milujú nadčasovú klasiku a ženskú rafinovanosť. A ich tajné módne triky? Ak máte voľné nohavice či sukňu, oblečte si ku nim obtiahnutý top a naopak. Rukávy na sakách či košeli noste vždy ohrnuté, kombinujte ženské prvky (ako napríklad minisukňu) s mužskými (sako, košeľa). Francúzky rady investujú do drahších doplnkov, radšej preferujú jednu kvalitnejšiu a luxusnú kabelku, ako desať imitácií. A ešte jeden trik od nich vám poradíme. Opasok nikdy nenoste tak, ako by sa mal. Ale radšej si ho uväzujte. Vtedy i z obyčajného looku dokážete vyčarovať zaujímavý styling.

Sun is back 🌝 @massimodutti #dressedindutti

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanne (@jeannedamas),

zdroj: Instagram.com/jeannedemas

Last night attending the 1st anniversary of @rouje at Lucien ❤

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanne (@jeannedamas),

zdroj: Instagram.com/jeannedamas

Vlasy

Pre Američanky sú typické odfarbené blond vlasy rovnejšie ako pravítko, naopak, tieto ženy nebojujú so šedinami. Prirodzenosť je pre nich samozrejmosťou.Vlasy nosia v drdole, alebo mierne strapaté, nikdy však nie umelo vytvorené účesy. Nie je to žiadna lenivosť, len nepovažujú za dôležité robiť zo seba niekoho, kým nie sú.

Líčenie

A na záver jeden beauty tip, pre ktorý ich milujeme a obdivujeme najviac. Milujú červené rúže. A tie nosia neustále. Do práce, na kávu, na rande i do kina... Stále. I keď líčenie ako také je pre ne strata času, červený rúž v ich kabelkách nájdete vždy.

Honored to be on @manrepeller thank you @leandramcohen ❤️ (link in bio)

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanne (@jeannedamas),

zdroj: Instagram.com/jeannedamas

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio