BEAUTY.sk BEAUTY.sk

I kamarátky ovplyvňujú vaše vťahy! Na niektoré si však dajte radšej pozor
zdroj: SAMphoto

I kamarátky ovplyvňujú vaše vťahy! Na niektoré si však dajte radšej pozor

Mať pri sebe ľudí, ktorým sa môžeme zdôveriť a môžu nám pomôcť je dobré. Ale pozor na ich správanie. Ak vás začnú tieto kamarátky svojim správaním skôr obťažovať, manipulovať vami či radiť vám, čo máte robiť, tak je možno na čase kamarátstvo prehodnotiť. Najmä, ak sa priamo dotýka vášho vzťahu s partnerom.

Navádza vás na neveru

Kamarátka, ktorá je sama neverná svojmu priateľovi, nebude mať problém lákať na podobné chodníky i vás. Nemá žiadne zábrany, a keď to napríklad jej neklape vo vzťahu, ostatné ju začnú frustrovať a bude chcieť sabotovať možno i ten váš. Na takéto typy si dajte obzvlášť pozor. Môžu vám poriadne zavariť a koniec-koncov vás pripraviť o vzťah.

Všetko vie najlepšie

Možno to myslia dobre, ale kamarátky, ktoré neustále majú potrebu všetko prirovnávať tomu, čo zažili ony, vás môžu zmanipulovať natoľko, že sama začnete pochybovať o vašom vzťahu i bez toho, aby ste mali na to reálny dôvod. Vzbudia vo vás pochybnosti o partnerovi a môžu z vás raz-dva urobiť paranoidného človeka. A vaše podozrenia budú ochotne podporovať.

Chce vás len a len pre seba

Neustále vám vyčíta, že kvôli vášmu vzťahu trávite oveľa menej času spolu, že sa nevídate a vaše priateľstvo už nie je také, ako predtým. Väčšinou vám to vyčítajú tie, ktoré žiadny vzťah nemajú a dlhodobo sa im vlastne ani nedarí nájsť si priateľa. Nie je zlé nič na tom, že vás chce mať na prvom mieste, ale ak vás neustále uháňa do aktivít, na ktoré nemáte čas a následne vám vyčíta, že ste vy sebecká, tak pozor... Skutoční priatelia by vám nemali dávať ultimátum.

Ohovára a ohovára (vášho priateľa)

Váš priateľ by sa mohol aj roztrhať, ale nikdy nebude dostatočné dobrý pre vašu kamarátku. Ak stále hľadá na ňom chyby, ohovára ho pred vami i za vašim chrbtom, tak asi až taká dobrá kamarátka nebude. Nenechajte sa ňou riadiť a ovplyvňovať a požiadajte ju, aby rešpektovala vášho partnera tak, ako on ju. Ak to nepochopí, no tak bude lepšie, ak vaše priateľstvo na čas ukončíte.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio