BEAUTY.sk BEAUTY.sk

6 očarujúcich trendov medzi svadobnými pozvánkami, do ktorých sa zamilujete
zdroj: Instagram.com/sisine.sk

6 očarujúcich trendov medzi svadobnými pozvánkami, do ktorých sa zamilujete

Vyberte si dokonalé svadobné pozvánky, ktoré očaria svojou originalitou každého hosťa.

K svadbe snov neodmysliteľne patria aj pozvánky, ktoré si môžete objednať na mieru podľa vášho vkusu. Vďaka stránke sisine.sk si vyberiete ručne maľované svadobné oznámenia presne podľa vašich predstáv a najnovších trendov. Okrem pozvánok tu nájdete aj iné, nielen svadobné tlačoviny, ako napríklad vizitky, darčekové kartičky či etikety na fľaše. Majiteľka, talentovaná Silvia Boorová všetky svoje motívy ručne maľuje. Nechýba jej kreativita a ani cit pre dokonalosť, ktorú nájdete v každom detaile. Viac nájdete na jej Instagrame. Pozrite sa, aké najnovšie a najoriginálnejšie trendy prevládajú vo svete svadobných pozvánok.

Kvetované vzory

Kvety a kvetové vzory patria k najžiadanejším zo všetkých. Pôsobia veľmi jemne a romanticky, presne tak, ako by mala zaľúbená svadobná pozvánka vyzerať. No aj medzi týmito klasickými motívmi sa dá experimentovať a získate jedinečné pozvánky.

  Netradičné, no originálne

  Ak máte radi netradičné a nové veci, je tento druh pre vás ideálna voľba. Využite kombináciu pútavých farieb, doplnených zaujímavým prvkom a získate niečo originálne. Alebo ak vás s partnerom spája niečo unikátne, pokojne s tým môžete ozdobiť aj vaše svadobné pozvánky. Výsledok bude dokonalý.

  Jednoduché a jednofarebné

  Aj jednoduché motívy a vzory dokážu očariť. Zanechajú uhladený a elegantný dojem. Pri týchto druhoch oznámení môžete vsadiť na výrazne písmo a text, ktoré v kombinácií s jednoduchým detailom dokonale vynikne. 

  Farebné kombinácie

  Kombináciami obľúbených farieb či vzorov si zaistíte svieži a zároveň dynamický dizajn, ktorý vám pochváli každý hosť. Nebojte sa kombinovať viac farieb naraz, no potom vynechajte iné vzory. 

  Greenery

  Čarovná zeleň je všade okolo nás. Populárny greenery štýl môžete použiť tak ako v kvetoch, či iných prírodných aranžmánoch, tak aj na svadobných oznámeniach. Nemusíte použiť iba zelenú verziu, pokojne experimentujte napríklad s čiernou farbou.

  Iniciály v hlavnej úlohe

  Pozvánky môžete ozdobiť aj vlastnými iniciálkami, ktoré vyniknú v kombinácií so zaujímavými detailmi a zdobením. Vytvoríte tak dokonalo pútavú a originálnu pozvánku, presne podľa vášho vkusu. 

  Najnovšie z kategórie: Svadba snov

  Pozri viac

  Odporúčame

  Fun rádio