BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zvádzajte make-upom: Dokonalé druhy líčenia, po ktorých najviac muži letia
zdroj: Instagram.com

Zvádzajte make-upom: Dokonalé druhy líčenia, po ktorých najviac muži letia

Viete čo na opačné pohlavie platí najviac?

Sme krásne aj bez make-upu, ale niekedy naozaj chceme vyzerať neskutočne dobre. Ak sa chystáte na rande, okrem zaujímavej konverzácie sa zamerajte aj na vašu zvodnú vizáž. Čím teda môžeme zapôsobiť? Poradíme vám, čo rozhodne platí na takmer každého muža. 

Sexy klasika

Make-up trendy prichádzajú a odchádzajú, ale červený rúž je tu s nami stále. Červený rúž a čierna očná linka tvoria nesmrteľnú a nadčasovú kombináciu, ktorá opantá každého muža. Overená klasika dokáže zvýrazniť ženskú krásu a pozdvihnúť akýkoľvek look na vyšší level. Okrem rúžu a linky stačí ak zakryte kruhy pod očami a jemne zvýraznite líčka, ktoré pôsobia na každej z nás veľmi príťažlivo. Dokonale podčiarknu jemnú ženskosť, čo je ideálnym pomocníkom ak idete na rande. Dávajte ale pozor, aby ste to neprehnali.

Nude look

Líčenie, ktoré vyzdvihuje naturálnu krásu. Nenápadné "nahé" líčenie pôsobí uhladene a vytvorí dokonalý, prirodzený vzhľad s dávkou luxusu. Výhodou je, že pristane všetkým vekovým kategóriám a hodí sa skutočne každej. Siahnite po bledých, napríklad telových či bledohnedých farbách. Nebojte sa ani bielej, krémovej, či bledomodrej a bledoružovej. Bledšie farby sú  neutrálne, a preto sa veľmi ľahko kombinujú a obliecť si k nim môžete takmer čomukoľvek.

Výrazné a farebné

Vyberte si oči alebo pery. Báť sa nemusíte ani farieb či overených farebných kombinácií. No majte na pamäti jedno zlaté pravidlo, ak ste zvolili jemné líčenie očí, jednoducho to doladíte výraznými perami. Naopak, prirodzené pery úplne bez rúžu alebo iba s telovými farbami zvoľte, ak ste sa vyšantili pri tieňovaní očí. Myslite na to, že menej je niekedy viac. To platí aj o outfite, ktorý chcete zvoliť a radšej vsaďte na jednoduchosť. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio