BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je vaše najideálnejšie miesto na milovanie podľa znamenia
zdroj: pexels.com

Toto je vaše najideálnejšie miesto na milovanie podľa znamenia

Všetko so všetkým súvisí, preto aj toto vám dokáže vaše znamenie napovedať.

Baran

Kdekoľvek, doslova hocikedy. Vaše znamenie je známe tým, že nemáte problém skúšať nové veci a najmä na verejnosti. Páčia sa vám veci, ktoré sú náhle a spontánne. Všetko je pre vás buď teraz alebo nikdy.

Býk

Páči sa vám, keď je sex romantický. Vaše najlepšie miesto na milovanie by malo byť v hoteli so sviečkami a ružovými lupienkami rozptýlenými po celej miestnosti. Máte veľmi zmyselné znamenie a robí z vás veľmi zmyslovú osobu.

Blíženci

Ideálna pre vás je každá izba vášho domova. Kuchyňa, spálňa, obývačka, bazén... Váš sex vo všeobecnosti zahŕňa hranie rolí a neustále nové veci, pretože sa veľmi ľahko znudíte. Potrebujete len priestor, aby ste odkryli vašu divokú stránku. 

Rak

Doma. Nie ste divoké znamenie avšak viete, že máte záujem o rozmanitosť. Obľubujete pohodlnosť a chcete sa s vaším partnerom cítiť dobre. Ak viete, že sa o vás zaujíma, skúste otvoriť ďalšie oblasti vašich sexuálnych túžob, po spálni skúste sex na chodbe alebo v sprche.

pexels.com

Lev

Vaše ideálne miesto na sex by bolo kdekoľvek pred davom ľudí. Milujete robiť druhým show. Vyskúšajte svoju túžbu uspokojiť tak, že sa pri milovaní s partnerom nahráte.

Panna

Kdekoľvek, kde je to čisté. Nebránite sa ani myšlienke mať sex v úzkej chodbe alebo kúpeľni, kde máte na dostatok nových vecí a zároveň vami obľúbenú čistotu. 

Váhy

Pre vás by bola ideálna miestnosť plná zrkadiel všade navôkol. Ste romantické znamenie a charakterizuje vás elegancia. Dúfate, že sa váš partner poteší, ak uvidí, že máte skutočnú lásku k vášmu telu a bude sa na vás pozerať z každého uhla.

Škorpión

Videli ste 50 odtieňov šedej a okamžite si želali, aby ste mali rovnakú miestnosť ako Christian Grey. To by bolo vaše ideálne miesto na sex. Chcete tmavé miesto, kde môžete naplniť túžbu po agresivite a súčasne sa prejaviť hlboko sexuálne. 

pixabay.com

Strelec

Najviac zo všetkého túžite po milovaní sa v prírode. Ste zemité znamenie a cítite spojenie s prírodou. Máte radi, keď ste vonku a cítite dotyk vetra. Máte dobrodružnú dušu, preto ideálne miesto pre vás je na deke v prírode, na pláži, na horách alebo napríklad v stane. 

Kozorožec

Musíte mať náladu mať sex, nie ste spontánne znamenie. Najlepšie miesto na milovanie pre vás je za zatvorenými dverami spálne. Vyhovuje vám overená klasika, pretože sa musíte cítiť dosť pohodlne, aby ste sa uvoľnili.

Vodnár

Milujete nové miesta. Neznášate stereotyp, takže potrebujete zmenu. Spálňa vás uspokojí len na krátku dobu, preto neustále hľadáte niečo nové. Skúšate to všade v aute, v hoteli, na verejnosti, v obývačke.

Ryby

Túžite po milovaní sa vo vode alebo v jej blízkosti. Ste ryba, takže vodu uvítate aj v tejto oblasti vášho života. Nemusí to však nutne byť iba v bazéne, sprcha je tiež dobrý nápad. Dôležité je cítiť sa príjemne.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio