BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aj pre túto jednu vec to mladým dvojiciam v dnešnej dobe nevychádza
zdroj: SAMphoto

Aj pre túto jednu vec to mladým dvojiciam v dnešnej dobe nevychádza

V čom robia mladé páry najväčšiu chybu?

Doba je iná. Sú tu sociálne siete, možnosti komunikácie sú úplne iné... Ale to nie je najväčším problémom mladých párov. Zabijakom vzťahov dnešnej generácie je túžba hľadať stále niečo iné. Lepšie. A samozrejme, to nie je zlé. Človek sa má predsa len posúvať. Len občas je naozaj potrebné uvedomiť si, že či náhodou schválne nesabotujeme vzťah len kvôli akejsi mylnej predstave o tom, že na nás čaká niekto „lepší“.
Mnoho dvojíc nemá totiž problém i popri vzťahu, ktorý funguje, stále hľadať niečo iné. Ak však ste vo vzťahu s človekom, ktorého milujete, prečo to robíte? A keď vám niečo na ňom vadí, prečo to radšej nechcete s ním prebrať a utiekate sa k možnostiam, ktoré by mali byť skôr posledným riešením?

Lenže, okrem toho, že sa bojíme byť s niekým, kto nám nebude dostatočne dobrý, strach nám robí i samota. Ľudia sa boja byť sami. A preto utekajú zo vzťahu do vzťahu. Bez premýšľania, bez toho, aby si uvedomili, či naozaj chcú byť s daným človekom. Ak teda naozaj chcete mať pri svojom boku toho pravého, nestrácajte čas s inými vzťahmi len preto, aby ste nejako „zabili“ čas čakaním na pána dokonalého. Nevrhá to totiž dobré svetlo ani na vás. A keď sa ten pravý/pravá náhodou objaví, vaše plachtenie a prelietavanie vám môže uhrať zopár zlý bodov. Každý si predsa premyslí, či bude s človekom, ktorý značne poriadne nevie, čo chce, nemyslíte?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio