BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najvplyvnejšia svetová make-up artistka radí: Na túto časť tela sa pozerajte pri výbere make-upu
zdroj: TASR

Najvplyvnejšia svetová make-up artistka radí: Na túto časť tela sa pozerajte pri výbere make-upu

Povieme priamo, že krk, brada ani ruky to rozhodne nie sú.

Pat McGrath patrí bezpochyby k najvplyvnejším svetovým make-up artistom, ktorú milujú modelky, hollywoodske hviezdy, módni návrhári, jednoducho všetci. Desaťročia pôsobí v tejto brandži a po jej rady si chodia i jej kolegovia. Pat odlíčila stovky prehliadok a najväčšie módne a beauty magazíny si ju berú za vzor. Tak od koho iného by sme sa mali v oblasti líčenia priučiť, ak nie práve od nej?
Jednou z najväčších rád, akú dostal jej kolega, taktiež make-up artista domu Dior Daniel Martin bolo, aby sa pri miešaní make-upu pozeral vždy na brucho ženy. Len podľa jeho farby si vraj dokážeme namiešať dokonalý odtieň, ktorý nám neurobí z tváre masku. Takže, ak aj vy bojujete s tým, že napriek tomu, že sa snažíte aplikovať si make-up na krk či dekolt, ale výsledok je taký, že všetko máte v odlišnom odtieni, tak je veľmi pravdepodobné, že používate nevhodný odtieň. „Keď som s ňou spolupracoval, pamätám si, ako mi poradila, že keď idem robiť make-up, ako prvé by som sa mal pozrieť modelke na brucho. Pretože nevieme, čo bude mať na sebe, koľko zo seba ukáže, takže aby sme dosiahli zhodu, je najlepšie prispôsobiť make-up farbe tejto časti tela. Práve to je najlepší spôsob merania,“ prezradil Martin médiám.
Zaujímavá rada, čo poviete, len si tak trochu nevieme predstaviť, že by sme v drogériach začali prirovnávať make-up práve tejto časti nášho tela. Tvrdenie a radu Pat si však rozhodne nedovolíme spochybňovať. Naopak, pridáme ešte jednu na záver. Podľa Pat nikdy nedosiahnete správny odtieň len jedným make-upom. Odporúča taktiež kombinovať aspoň dva rôzne, i čo sa zloženia týka.

TASR

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio