BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Šatník Meghan Markle: Žiadne módne trendy u nej nenájdete
zdroj: TASR/AP

Šatník Meghan Markle: Žiadne módne trendy u nej nenájdete

Známa americká herečka sa stala módnou inšpiráciu pre tisícky žien. A my tiež obľubujeme jej vkus.

Za dámu i ikonu

Rodáčka z Kalifornie, ktorá na prvý pohľad pôsobí exotickým dojmom, púta pozornosť i svojim šatníkom. Ten však vôbec nekričí extravaganciou, práve naopak. Jednoduchosť, nadčasovosť, elegancia a sofistikovanosť sú kľúčovými prvkami štýlu Meghan. Na 36-ročnej (bývalej) herečke nikdy nenájdete nič gýčové, nič, čo by podliehalo aktuálnym módnym trendom alebo bolo zbytočne nápadne. Meghan vyznáva pravidlo – v jednoduchosti je krása, ktorého sa poctivo drží už niekoľko rokov.

TASR/AP
TASR/AP

A veľmi sa jej to vypláca. Budúca manželka princa Harryho je posledné mesiace dávaná za vzor mnohým ženám. Módne magazíny a weby ospevujú jej štýl. A my sa nečudujeme. Ak by sme si mali od niekoho zobrať zopár rád, bolo by to určite práve od nej.
Meghan miluje čisté línie, jednofarebné kreácie. Čierna, olivová, ťavia a modrá sú obľúbenými farbami najočakávanejšej nevesty súčasnosti. So strihov preferuje Meghan midi dĺžku sukní, či šiat, ktoré zvýraznia jej ženské krivky. No taktiež nezanevrela ani na nohavice. Jednoducho pôsobiace stylingy vždy obohatí i zaujímavým doplnkom – klobúky, kabelky, alebo nápadnejšie čižmy má najradšej.

Inšpirujte sa šatníkom večne štýlovej Meghan Markle i vy!

TASR/AP
TASR
TASR
TASR
TASR

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio