BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Týmto radám sa pri hľadaní partnera radšej obúkom vyhnite!
zdroj: SAMphoto

Týmto radám sa pri hľadaní partnera radšej obúkom vyhnite!

Každý túži po svojej spriaznenej duši. A občas sme už so samotného zúfalstva ochotní uveriť i bizarným radám. No viete si predstaviť, že by ste si hľadali toho pravého na základe týchto odporúčaní?

Podľa krvnej skupiny

Sú ľudia, ktorí vás budú presviedčať o tom, že partnera si je najlepšie vyberať poľa krvnej skupiny. Pretože to, či má A, B alebo AB či 0 veľa napovie o jeho charaktere. Len je pre nás trochu ťažké predstaviť si, že by sme sa pri zoznamovaní pýtali toho druhého, akú má krvnú skupinu...
Ale ak vás to predsa len zaujalo, tak vám prezradíme, aká je údajná povahová charakteristika jednotlivých skupín.
A – títo ľudia sú vraj veľmi racionálni
, neznášajú konflikty a hádky a všetko riešia s chladnou hlavou. Čo však môže pôsobiť v ich neprospech je, že na druhých zvyknú pôsobiť sebavedomo až namyslene.
B – ak hľadáte empatického a vášnivého partnera
, tak vraj „B-éčkari“ sú pre vás ako stvorení. Nemajú problém okamžite vyložiť karty na stôl, no na druhej strane, ak im ublížite, vrátia vám.
AB – ambiciózni
, a vďaka tomu, že túto krvnú skupinu má len malé množstvo populácie, považujú sa tak trochu nadradene a správajú sa povýšenecky. Nemajú radi, ak ich niekto obmedzuje. V pracovnom i v milostnom živote.
0 – majú podobné povahové vlastnosti ako „A-čkari“
, len sú o niečo opatrnejší. Sú oddaní partneri i priatelia, ale taktiež neskutočne tvrdohlaví.

Znamenia

Rovnako nezmyselné, ako vyberať si partnera podľa krvnej skupiny, je i voľba podľa znamenia zverokruhu. Ale ľudia sú občas (možno vďaka zúfalstvu) ochotní vyskúšať všetko. Ale i pýtanie sa pri zoznamovaní na znamenie, by na toho druhého mohlo pôsobiť trochu odstrašujúco.
Ale chápeme, že niektorí jednoducho veria na akýsi súlad jednotlivých znamení. Tak aké je to pravé? Odpoveď môžete nájsť aj v tomto článku: 3 znamenia, ktoré sú predurčené na manželstvo: S týmito ľuďmi môžete prežiť šťastný život

Devianti

Španielski vedci tiež prekvapujú. Na základe výskumu, ktorí uskutočnili pred pár rokmi dospeli k výsledku, že veľký úspech na lásku a vzťah majú práve ľudia s extrémnymi rysmi osobnosti ako neurotická úzkosť, impulzívnosť. Ich rada? Chcete úspešný milostný vzťah? Vyberajte si medzi deviantmi... No ďakujeme, ale asi radšej nie...

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio