BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Svieži denný make-up, ktorý si zamilujete: Inšpirujte sa líčením svetovej topmodelky. Postačí vám 10 minút
zdroj: TASR

Svieži denný make-up, ktorý si zamilujete: Inšpirujte sa líčením svetovej topmodelky. Postačí vám 10 minút

Rýchly a efektívny make-up môžete nosiť do práce i na rande. Vyzdvihne vašu prirodzenú krásu, zároveň je jedným z horúcich trendov v oblasti krásy a líčenia.

Známa modelka oslávila pred pár dňami svoje tridsiate prvé narodeniny. Ale na jej vzhľade žiadne známky starnutia nenájdete. Najmä preto, že ich šikovne maskuje. Rosie je obdivovaná vždy pre svoj minimalistický make-up, ktorý si teraz môžete vyskúšať i vy. Na tento rozžiarený a svieži look vám postačí len desať minút a pár správnych produktov.
Ako každý, i Rosie začína líčenie podkladovou bázou, ktorá vyhľadí vašu pleť. Nasleduje BB krém pre zjednotenie, ktorý nanáša zásadne prstami, aby pôsobil čo najprirodzenejšie. Nesmie chýbať ani korektor, ktorý nanesie na tie správne miesta a opäť rozotrie prstami. Základom tohto líčenia je najmä bronzer, ktorý okrem líčok, používa i na viečka, čelo, nos i bradu. A rovnako tak i rozjasňovač. Netreba zabúdať i na obočie, ktoré je akýmsi pomyselným rámom každej tváre, a preto si zaslúži pozornosť a dôkladnú úpravu.
A ako a hlavne čím finišuje svoje líčenie si môžete pozrieť i v priloženom videu.

zdroj: Youtube.com/vogue

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio