BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ľúbi ma? 3 znaky, ktoré vám prezradia, či je do vás skutočne zamilovaný
zdroj: https://www.pexels.com/photo/photography-of-couple-holding-hands-842546/

Ľúbi ma? 3 znaky, ktoré vám prezradia, či je do vás skutočne zamilovaný

Vďaka týmto 3 tajným signálom zistíte pravdu.

Nachádzate sa na začiatku krásneho vzťahu, no ešte stále si nie ste istá, či to tak cíti aj váš partner. Lásku ste si zatiaľ nevyznali, no rada by ste vedeli, "na čom ste" a kladiete si otázku, či je do vás zaľúbený. Na túto jednoduchú otázku existuje aj jednoduchý spôsob, ktorým zistíte odpoveď, či je to iba flirt alebo smerujete do vážneho vzťahu. 

Neskrýva pred vami svoje city

Ak sa pred vami váš partner nehrá na tvrdého hrdinu bez citov a namiesto toho sa vám radšej zverí so svojimi osobnými problémami, všetko je na správnej ceste. Muž, ktorý k vám začína niečo cítiť vie, že vo vás ma oporu a preto sa nebude vyhýbať žiadnym emóciám. K tým patria aj tie negatívne ako hnev, žiarlivosť, či nervozita. No aj to je dobré znamenie, pretože ak by ste mu bola ľahostajná, nesprával by sa ako zaľúbený školáčik. 

pexels.com

Vytvára si pevné prepojenie

Zaujíma sa o vás, vaše záľuby, pocity a názory. Rád s vami trávi voľný čas, aj keď máte svoje dni a vie, že k sexu nedôjde. Pomaly vás začína brať ako súčasť seba a svojho života. Plánuje si s vami pravidelne program a záleží mu na tom, aby ste boli spolu čo najčastejšie. Predstaví vás všetkým svojim dobrým kamarátom, pretože vás považuje za svoju partnerku. 

Nespustí z vás oči

Ak vás miluje, bude sa na vás pozerať inak ako na zvyšok sveta. Nemôže sa na vás vynadívať. I keď máte nejakú chybičku krásy, pre vášho partnera ste krásna aj s ňou. Vidí vo vás niečo jedinečné a nádherné, čo ho skutočne očarilo. Navyše vďaka nemu sa tak aj budete cítiť. Sexy, zvodná a unikátna. Jednoducho, jediná na svete. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio