BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Táto jedna drobnosť mužov dostáva do kolien! Prečo si všímajú ako prvé toto?
zdroj: SAMphoto

Táto jedna drobnosť mužov dostáva do kolien! Prečo si všímajú ako prvé toto?

I keď každého môže zaujať niečo iné, viacerí muži sa zhodujú na tom, že práve táto drobnosť je na žene veľmi podstatná.

Možno to bude znieť ako klišé, ale úsmev je tou zbraňou, z ktorej ide každý do kolien. Nemusíte mať postavu s mierami 90-60-90, nekonečne dlhé nohy, dokonalú pleť...Muži nie sú tak nároční, ako si väčšina žien myslí. Mnohých zaujíma v podstate len táto jediná vec, ktorá im však o žene povie veľmi veľa.
Ak sa totiž usmievate stále, nech sa deje, čo sa deje, vypovedá to o vás, že ste žena, ktorá je vždy optimisticky naladená. A presne také polovičky muži uprednostňujú.
„Nič ma nedokáže na žene očariť viac, ako keď ju vidí sa úprimne usmievať. Nemusí byť vymaľovaná a oblečená od hlavy po päty v nóbl handrách,“
prezradil nám čitateľ Peter. S ním sa zhoduje i ďalší, Juraj: „Keď prídem do spoločnosti, vždy upriamim pozornosť len na ženy, ktoré sa smejú, bavia. Nesedia ako päť peňazí na zadku, nekontrolujú každý svoj pohyb... Verte, či nie, idem nám hlavne o prirodzenosť. A tá vychádza práve z úprimného úsmevu.“
Tak to vidíte milé dámy. Netrápte sa kvôli postave či iným nedostatkom. Buďte samy sebou. Vieme, je to ozaj klišé, ale niečo asi na tom bude, nemyslíte?

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio