BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Takýto horoskop vás čaká tento týždeň 23.4. - 29.4.2018
zdroj: pixabay.com

Takýto horoskop vás čaká tento týždeň 23.4. - 29.4.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - od pondelka do stredy si budete pripadať ako na hojdačke. V jeden deň sa vám nebude nič dariť a budete mať problém zvládať vaše emócie a na druhý vám bude vychádzať všetko, na čo len pomyslíte. Od štvrtku do konca týždňa sa tieto stavy začnú stabilizovať. V osobnom živote počas soboty neriešte doma nič dôležité. Snažte sa viac venovať vašim blízkym a všímať si ich reakcie a správanie smerom k vám. Vaše zistenie vás milo prekvapí. Ste pre nich dôležitou súčasťou ich života. V utorok môžete skúsiť šťastie v lotérii.

Býk - hneď od pondelka sa vám bude dariť v zamestnaní dosahovať nielen dobré pracovné výsledky, ale budete mať šťastie aj pri uzatváraní nových pracovných zmlúv a dohôd. V utorok môžete investovať vaše financie a môžete sa pokúsiť aj o šťastie v nejakej lotérii. V vašom osobnom živote bude prevládať pokojná atmosféra, preto sa ju snažte z vašej strany hlavne počas víkendu udržať. Nepúšťajte sa s nikým do vážnych rozhovorov, či už to budú vaši partneri alebo priatelia. Budete mať tendencie všetko a všetkých analyzovať, to nie je vhodná téma na dni voľna.

Blíženci - v tieto dni si budete vedieť v zamestnaní poradiť so všetkým, čím vás vaši nadriadení poverili. No nemali by ste sa tým uspokojiť, ale skúsiť sa viac vyburcovať, pretože by bola škoda nevyužiť priazeň nebeskej oblohy vo vašich pracovných aktivitách. V rodinnom, či partnerskom spolužití sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by mali významne narušiť vaše doteraz dobré a korektné vzťahy. Počas víkendu si budete môcť dopriať čas iba pre seba v spoločnosti dobrej knižky.

Rak - máte pred sebou týždeň, počas ktorého sa vám bude prevažne dariť, či už na pracovisku alebo v súkromí. Preto sa snažte využiť utorok na všetky finančné záležitosti. Dokonca by ste v tento deň mohli skúsiť pokúšať šťastenu, pretože máte možnosť získať peniaze aj v lotérii. Počas stredy vám budú hviezdy naklonené v citovej oblasti. Mali by ste vašim partnerom vyznať vaše city alebo im aspoň povedať, ako sú pre vás dôležití a nenahraditeľní. No a vy, čo uvažujete nad tým, že by ste vašu lásku požiadali o ruku, urobte tak v tento deň.

Lev - ak už dlhodobejšie uvažujete o zavedení nových pravidiel, alebo chcete urobiť zmeny v systéme vašich pracovných zvyklostí, máte na ich úspešnú realizáciu vhodný pondelok a utorok. Zapojte do diskusie aj vašich spolupracovníkov, získate si tak u nich ešte väčšiu dôveru a ochotu vám vo všetkom byť nápomocnými. Vo vašom súkromí cítite harmóniu a pohodu zo strany vašich blízkych, čo vás napĺňa vnútornou spokojnosťou. Víkend môžete využiť pre seba a vašich priateľov. Trochu zábavy mimo rodiny vám iba prospeje.

Panna - v tomto týždni si budete môcť plne uspokojiť vaše ambície - byť najlepší z celého pracovného kolektívu, pretože budete v zamestnaní na to bude dosť príležitostí. Vaši kolegovia budú z vašej strany potrebovať pomoc pri riešení ich povinností. V rodinnom a partnerskom spolužití sa v tieto dni nebude diať žiadna zásadná zmena, ktorá by mala narušiť pohodu a pokojnú atmosféru vo vašej domácnosti. Víkend si zariaďte podľa vašich osobných potrieb. Záleží len na vašom výbere. Nikto nebude mať námietky.

Váhy - ak ste si plánovali dôležité pracovné schôdzky alebo obchodné rokovania, tak by ste ich mali absolvovať už v pondelok, pretože na tieto záležitosti vašeho profesného života máte ideálne obdobie a podporu nebeskej oblohy. Utorok je vhodný na finančné transakcie a mohli by ste skúsiť aj šťastie v nejakej lotérii. Vo vašom súkromí sa nebude diať nič mimoriadne, ale v sobotu si dávajte pozor na zbytočne otvorené konfrontácie s partnermi a rodinou, pretože by ste si iba pokazili celý víkend doťahovaním sa o bezvýznamné veci.

Škorpión - ešte počas pondelka budete na pracovisku čeliť hlavne problémom, ale od utorka sa konečne aj u vás situácia začne upokojovať a zlepšovať, takže sa vám do konca týždňa bude dariť postupne doháňať aj zameškané. Nebude to síce ešte dokonalé, ale predsa len sa aj vám začne dariť. V citovej oblasti, v rodinnom a partnerskom spolužití je v tieto dni našťastie pokoj, tak si budete môcť po dlhej dobe počas víkendu dopriať aj trochu zábavy. Užívajte si to, zaslúžite si to.

Strelec - máte veľké ambície a tie sa vám počas tohoto týždňa môže dariť aj napĺňať, ale nezabúdajte na to, že vám v tom pomáhajú aj vaši spolupracovníci, preto by bolo od vád pekné, ak by ste im to aj dali vedieť, že si ich podporu vážite a ceníte. Zabezpečíte si ich lojalitu aj do budúcna. V rodinných záležitostiach, a tak isto aj v partnerskom spolužití, je všetko v poriadku, preto sa tento stav snažte uchovať, pretože vo štvrtok budete mať tendencie byť neadekvátne aktívny voči opačnému pohlaviu.

Kozorožec - je pred vami pracovne naozaj veľmi dobrý a úspešný týždeň, počas ktorého sa vám bude dariť nielen budovať si vašu kariéru, ale aj zabezpečovať si dobré finančné zisky. V osobnom živote sa vám tiež bude dariť aj napriek tomu, že počas utorka budete prepadať určitej melanchólii, ktorá bude viac vašim subjektívna ako reálna. Všetko okolo vás sa odvíja vo váš prospech, máte pri sebe ľudí, ktorým na vás záleží. Dokonca aj vzťahy s ľuďmi, s ktorými ste už dlhšie neboli v kontakte, sa začnú stabilizovať na prospech oboch strán. Tešte sa.

Vodnár - pracovne ste aj v tomto týždni obmedzovaný vonkajšími vplyvmi, ktoré vám nedovoľujú naplno využívať vaše schopnosti. Našťastie si to vaši nadriadení uvedomujú, a preto sa vám nesnažia sťažovať a komplikovať vaše snahy pri odstraňovaní týchto prekážok a problémov. Finančne sa vám počas týchto dní situácia mierne stabilizuje. Taktiež aj v osobnom živote ste viac odkázaný na vôľu, či nevôľu okolia, v ktorom sa pohybujete. Snažte sa preto zachovať pokoj. Počas víkendu sa snažte niečim príjemným odreagovať. Navštívte priateľov.

Ryby - v zamestnaní sa vám počas tohoto týždňa bude aj naďalej dariť dodržiavať pracovný harmonogram. Dokonca si budete môcť dovoliť aj trochu poľaviť vo vašom nasadení, čo privítate, pretože budete potrebovať presmerovať vašu energiu na oblasť partnerského spolužitia, v ktorom počas štvrtku a piatku hrozia nedorozumenia, nepochopenie. Neberte to tragicky, pretože občas je dobré, aj keď sa vo vašom vzťahu trochu zablýska a zahrmí. O to viac si potom spoločne s vašimi polovičkami dokážete vychutnávať udobrovanie.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio