BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Túžite mať nohy ako modelka? Pomôžte si týmto cvičením
zdroj: Instagram.com/lenaperminova

Túžite mať nohy ako modelka? Pomôžte si týmto cvičením

Ktorá z nás netúži po krásnych štíhlych nohách?

Nohy ako modelka

I keď možno vám do vienka neboli dané dlhočizné nohy, neznamená to, že nemôžu byť tak krásne, akými sa pýšia známe modelky. Mnohé z nich sa musia tiež poriadne zapotiť, aby výsledný efekt bol presne taký, aký sa od nich očakáva. A ak i vy túžite po krásne štíhlych nohách, môžete ich mať veľmi rýchlo. Teda za predpokladu pravidelného tréningu.
„Tajomstvom“ modeliek či známych celebrít je pilates. Pilates je v podstate súbor viac ako 500 rôznych cvičení, inšpirovaný najmä jogou, gymnastikou, ale aj bojovým umením, a je priam stvorený pre túto partiu tela. Zakladateľ tohto cvičenia Joseph Pilates tvrdí, že už krátke, ale intenzívne cvičenie dokáže po 30 odtrénovaných hodinách zmeniť vaše telo na nepoznanie. Pri tomto cvičení sa sústreďujete najmä na poctivé prevedenie každého cviku, pričom zapájate takmer všetky svaly tela.
V tomto prípade sa však nejedná o ten „telocvikový“ pilates, ktorý si viete odcvičiť doma. Potrebuje k tomu stroj-reformer, ktorý pracuje so silou odporu a môžete si nastaviť rôznu úroveň záťaže. Výsledný efekt je potom oveľa väčší.

A ako to vyzerá v praxi, si môžete pozrieť v priložených videách. (Pre spustenie kliknite na obrázok)

zdroj: Instagram.com/lenaperminova

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio