BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Trápi vás migréna? Vďaka tomuto triku ju za pár sekúnd zastavíte
zdroj: Photo by Xavier Sotomayor on Unsplash

Trápi vás migréna? Vďaka tomuto triku ju za pár sekúnd zastavíte

Nepríjemná bolesť dokáže poriadne potrápiť, no vďaka tomuto receptu sa jej zbavíte bleskovou rýchlosťou.

Ľudia, ktorí trpia nepríjemnými bolesťami hlavy v podobe migrény, sa snažia nájsť rôzne spôsoby, ako sa zbaviť pálčivých symptómov. Bolesť, ktorú spôsobuje, môže doslova zničiť celý váš deň a naozaj vás položiť. Horšie je, že niektoré druhy migrény neustúpia ani po užití bežných liekov proti bolesti. Avšak existuje niečo iné, čo ponúka veľkú pomoc, úľavu a je to veľmi lacné. Tajným trikom proti migréne je soľ.

Soľ ako rýchla úľava

Môžete vyskúšať rôzne analgetiká alebo iné domáce lieky, no žiadny z nich nie je tak účinný, ako tento recept. Vyhnite sa zbytočnému užívaniu tabletiek a vsaďte na silu prírody, ktorá je najúčinnejším liekom. Kľúčom k úspechu je kvalitná himalájska soľ, ktorá je považovaná za najlepšiu kvôli svojmu bohatému obsahu minerálov, stopových prvkov a elektrolytov.

pixabay.com

Himalájska soľ nielenže znižuje silu bolesti, ale zároveň posilňuje náš imunitný systém vyrovnávaním produkcie hormónu serotonínu a tiež zlepšuje energetickú úroveň. Zvyčajne je ružovej farby a kúpite ju vo väčších supermarketoch alebo v mnohých obchodoch so zdravou výživou. Celý postup prípravy, ako aj samotný recept, je veľmi jednoduchý. 

Na prípravu budete potrebovať:

  • 2-3 dcl čistej vody
  • 1 lyžičku himalájskej soli
  • šťava z polovičky citróna

Postup: Soľ nechajte rozpustiť vo vode a pridajte šťavu z citróna. Zamiešajte a vypite. Bolesť hlavy zázračne ustúpi do pár minút. 

Najnovšie z kategórie: Zdravie

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio